Hokej

SOUTĚŽ! Vyhrajte 10 lístků na NHL

Chcete vidět nejlepší hokejisty světa? Máme pro vás 10 lístků na čtvrteční otevřený trénink týmů NHL Tampy a Rangers .

O víkendu startuje nejlepší hokejová soutěž světa NHL opět na evropském kontinentu. V sobotu a neděli uvidí pražská O2 Aréna zápasy mezi Tampou Bay a newyorskými Rangers.


V akci se může českým fanouškům představit hned pětice krajanů. Na straně Lightning jsou připraveni na led naskočit Václav Prospal, David Kočí a Radim Vrbata, dres Jezdců oblékají útočník Petr Průcha a obránce Michal Rozsíval. Ti všichni vyjedou na led bez reklam určitě při čtvrtečním otevřeném tréninku, který je v O2 Aréně na programu od 14 hodin. I Vy můžete být u toho - soutěžte s tn.cz! 


Jak lístky získat? Stačí odpovědět na otázku: Kolikrát získala Tampa Bay Stanley Cup pro vítěze NHL?

Uzávěrka odpovědí je ve středu 1. října ve 14 hodin. Své tipy zasílejte na email [email protected]. Do předmětu e-mailu napište heslo "NHL", nezapomeňte připojit své jméno, adresu a telefonický kontakt! E-maily bez těchto informací nemohou být zařazeny do soutěže.

Přípravy na zahájení NHL si prohlédněte na videu:


PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Soutěž startuje 30. září 2008 a končí 1. října 2008 ve 14 hodin.


2. Cena: 5x 2 vstupenky na čtvrteční trénink týmů NHL Tampa Bay Lightning a New York Rangers v pražské O2 Aréně.


3. Soutěžit může každý, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a odešle na email: spolu se jménem, adresou a telefonním číslem. Každý soutěžící může poslat pouze 1 email s odpovědí.


4. Celkem může vyhrát 5 soutěžících. Výherci budou zveřejněni na serveru tn.cz.


5. Výhry nelze vyplatit v hotovosti, ani je vymáhat právní cestou. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.


6. Účastník soutěže je každý, kdo přijal pravidla soutěže a na pořadatelem soutěžních otázek poslal odpovědi. Soutěžící jsou identifikováni podle jména, které uvedli v emailu.


7. Ceny budou k vyzvednutí na adrese: Kříženeckého náměstí 1078/5, 152 00 Praha 5 – Barrandov.


8. Organizátorem soutěže je CET 21, Kříženeckého náměstí 1078/5, 152 00 Praha 5 - Barrandov, provozovatel serveru tn.cz.


9. Až do odvolání pořadatele soutěže souhlasí soutěžící, kteří se účastní soutěže, se zařazením do databáze organizátora soutěže, která může být použita pro marketingové účely organizátora. Organizátor má právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.tn.cz.


10. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže emaily, které porušují zákony České republiky, nebo nesplňující požadavky soutěže. Soutěžící nebude o vynětí ze soutěže informován.


11. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události