Sport

VIDEO: Čtyři sličné moderátorky na křídlech Nova Sportu

Představujeme vám kvarteto moderátorek Nova Sportu. Dvě z nich můžete vyzpovídat v on-line rozhovoru od 18:20 hodin.

Jsou k nepřehlédnutí. A to nejen svým vzhledem, nýbrž i sportovními znalostmi. Řeč je o čtyřech “neokoukaných“ slečnách, které vás budou provázet nově vzniklou moderovanou relací Sport 21, jež poběží každý den od 21:00 na kanále Nova Sport. O víkendu si souhrn nejhlavnějších sportovních událostí dne naladíte o půl hodiny dříve.


Dvě sličné moderátorky Nova Sportu, Ivanu Vavřínovou a Kristínu Dobešovou, můžete vyzpovídat v on-line rozhovoru od 18:20. OTÁZKY POKLÁDEJTE ZDE.


Jak už bylo řečeno, nástupce známé Galaxie Sport nepřinese jen vysoce kvalitní zpravodajství z oblasti sportu, ale také příjemné pokoukání pro ty, kteří dávají přednost třeba politice...

Moderátorky sportu rozumí!

Čtyři novodobé mušketýrky se jmenují Ivana Vavřínová, Kristýna Dobešová, Kamila Havelková a Lucie Šilhánová. O sportu umí nejen krásně mluvit, ale dobře ho znají i “zevnitř“.


Vavřínová dlouho závodně lyžovala a poté se věnovala motosportu, Dobešová propadla bojovému umění, Havelková miluje sportovní gymnastiku a Šilhánová se snažila prosadit jako plavkyně.


Více o moderátorkách zatím neprozradíme. Jen naznačíme, že se opravdu máte na co těšit…

hum, s přispěním Daniely Klívarové, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události