Sport

Krásné moderátorky Nova Sportu se na vás už moc těší!

Na vaše otázky odpovídaly moderátorky nového kanálu Nova Sport Ivana Vavřínová a Kristína Dobešová.

Večerní relace Sport 21, která bude každodenní součástí atraktivního kanálu Nova Sport, je plná výjimečností. A to nejen svou délkou či vysoce kvalitním audiovizuálním pojetím. "Jsme první televize v České republice, která bude mít ve sportu čtyři moderátorky," poznamenala jedna z nich - Lucie Šilhánová.


ODPOVĚDI HOSTA NAJDETE ZDE


Děvčata budou moderovat Sport 21 a připravovat Sportovní expres. "Na přenosy tu máme naše špičkové komentátory, někteří z nich jsou také ze Slovenska," vysvětlovaly Ivana Vavřínová a Kristína Dobešová zvídavým čtenářům tn.cz.


Ale rozhodně nejde jen o hezké "nové tváře", nýbrž i o renomované znalkyně, které se sportu dříve aktivně věnovaly a nyní na něj budou pohlížet z moderátorského stolce.

Nemohou se dočkat "moderovačky"

"Orientuju se především na motorsport, nejradši mám rallye. Tak jako každý Čech jsem zapálený hokejový i fotbalový fanoušek," prozradila čtenářům Ivana. Kristína dává přednost vysokohorské turistice, karate a v zimě lyžování.


Ivanu, Kristínu a jejich další dvě kolegyně budete na kanálu Nova Sport vídat od 6. října. " Vysílání začne už 4. října, ale moderovačku Sportu 21 odstartujeme až 6. října," vysvětlily moderátorky, které se na svou novou práci už moc těší. "Těším se ještě víc, než Iva," dodala na závěr s úsměvem na rtech Kristína.


hum, dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události