Fotbal

Jarolím: Branku jsme vstřelili, postup máme

Jarolím: Branku jsme vstřelili, postup máme
Zdroj: TN.cz

Trenér Slavie Karel Jarolím byl po zápase ve Vasluii šťastný z postupu, ale předvedený výkon v prvním poločase ho nenadchl.

V prvním poločase "sešívaní“ přiliš aktivní nebyli. Nejdříve je dvakrát zachránil brankář Vaniak, pak dokonce inkasovali po hlavičce Burdujana. "Do zápasu jsme nevstoupili nejlíp. Nehráli jsme, co jsme chtěli, docházelo tam k laciným ztrátám míče. Bylo to tím, že jsme byli v této fázi hry málo aktivní,“ postěžoval si Jarolím.

Vaslui hrozila ze standardek

"Soupeř zahrával velké množství standardních situací a i když jsme se na to připravovali, tak jsme z jedné inkasovali,“ kroutil hlavou kouč Slavie. O přestávce prý ale moc nekřičel. "Vytkli jsme si chyby, kterých jsme se dopouštěli, ale nebylo to o křiku,“ uvedl Jarolím.

Zklamání v očích trenéra Vasluie

Jeho protějšek Viorel Hizo byl očividně zklamaný, protože Vaslui nehrála vůbec špatně."Byl to těžký zápas. Možná jsme nepostoupili kvůli tomu, že nemáme zkušenost z evropských pohárů. Myslím, že jsme si postup zasloužili, bohužel to nevyšlo. Měli jsme několik příležitostí dát gól, bohužel jejich brankář byl vynikající,“ hledal příčiny vyřazení Hizo.

Vyrovnání zařídil Brabec

Hned po pauze dokázala Slavia vyrovnat, když si na centr Volešáka naběhl kapitán Brabec. "Naštěstí se nám podařilo z podobné situace skóre srovnat. Každopádně jsme měli do druhého poločasu skvělý vstup. Naše aktivita i hra se výrazně zlepšila. Měli jsme tam i další situace, kdy jsme mohli o postupu rozhodnout dřív, ale nedošlo k tomu,“ prohlásil Jarolím.

Férový kouč rumunského celku

Domácí trenér Hizo nechtěl z vyrovnávacího gólu vinit nikoho konkrétního. "Bohužel jsme inkasovali ze standardní situace branku, kdy tam skvěle naběhl Brabec. Když vyhrajeme, všichni se radujeme, když prohrajeme, všichni jsme vinní.“


Rumunský kouč nakonec Slavii k postupu pogratuloval. "Nemůžeme se rovnat se Slavií, vždyť loni hrála Ligu mistrů. Ale byli jsme jí vyrovnaným soupeřem. Gratulujeme jí a doufáme, že se v Poháru UEFA dostane co nejdále,“ dodal Hizo.


jpz, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události