Fotbal

Kouč Newcastlu zasypal novináře 52 sprostými slovy za 5 minut!

Dočasný trenér Strak, Joe Kinnear, se ve svém novém působišti uvedl jako nefalšovaný sprosťák!

Tak to tu ještě nebylo. Z českých fotbalových luhů a hájů jsme zvyklí na bonmoty libereckého kouče Ladislava Škorpila či na bodrost brněnského lodivoda Petra Uličného, ale podobného “filutu“, s nímž nyní mají tu čest angličtí žurnalisté, u nás nemáme. A zaplaťpánbůh za to…

"O co vám ku..a jde?"

Pokud vedení Newcastlu chtělo alespoň částečně ulevit napjaté situaci kolem klubu tím, že na osm zápasů angažovalo kouče Joea Kinneara, jejich cíl se opět zcela minul účinkem. Horkokrevný Ir už na první tiskové konferenci potvrdil, že je hulvát jaksepatří.


A k jeho vytočení stačilo opravdu málo. Spršku sprostých slov odstartovala kritika jednoho z novinářů, který se podivoval nad tím, že ihned po svém nástupu k týmu dal Kinnear hráčům den volna.


"Tohle vás ku..a nemusí vůbec zajímat. O co vám ku..a jde? Nemáte na to být zkur....m trenérem. To je ku..a den. Chci slyšet váš názor!? Musím vás poslouchat!?" rozkřikl se jako smyslů zbavený.

"Neotravujte mě a nechte mě dělat svou práci!"

“Pro mě jste jen zas..ní a zkur..ní pisálkové!“ dodal na stránkách Daily Star s tím, že to je jeho “odveta“ za to, že ho někteří novináři před pár dny bezdůvodně uráželi.


Současně se opřel vulgárním výrazem také do bývalých hráčů Newcastlu, kteří zpochybnili jeho trenérské schopnosti, když naposledy vedl před čtyřmi lety Nottingham Forest.


“Jsou to zkur…ci. Já jsem do Newcastlu přišel dokázat, že jsem velkým trenérem. Tak ať nikdo neotravuje a nechá mě dělat mou práci,“ vzkázal nabubřele.


Uvidíme, jak se k jeho slovům postaví hlavně fanoušci Newcastlu. Nikdo by se asi nedivil, když by už na prvním zápase začali vyvolávat jméno bývalého trenéra Strak Kevina Keegena. Zatímco on platí v kuloárech za fotbalového gentlemana, obrázek o Kinnearovi si udělejte sami…

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události