Sport

Nový kanál Nova sport startuje!

Nový kanál Nova sport startuje!
Zdroj: tn.cz

Na Vaše otázky odpovídal v on-line rozhovoru ředitel Nova sportu Marek Kindernay.

S úderem půlnoci z dnešního dne na sobotu v rámci rodiny Nova spatří světlo světa zatím nejmladší člen. Sportovní kanál Nova sport předvede ta nejlepší klání atleticky vybavených mužů a žen i těch, kteří stojí na vrcholku statistických záznamů.


Program Nova sport nahradí současnou Galaxii sport. Marek Kindernay pevně věří, že Nova sport bude ještě lepší než konkurenční kanál ČT4. Nova sport bude vysílat z Barrandova, připravuje se zcela nové studio, které si odbyde premiéru v přímém přenosu zahajovacího zápasu nové sezony NHL mezi New Yorkem Rangers a Tampou Bay.

Co přesně uvidíte?

Jaké zahraniční fotbalové ligy budete mít příležitost sledovat? Kolik přímých přenosů ze zámořské NHL uvidíte týdně? Co přesně bude vysílat Nova sport  ze světového šampionátu F1? Odpovědi na tyto otázky a na další týkající se kompletního programu kanálu Nova sport se dozvíte v našem on-line rozhovoru.


ODPOVĚDI HOSTA NAJDETE ZDE.


Kromě toho se můžete těšit na perfektní grafiku i sličné moderátorky, které se konečně pokusí prolomit mýtus, že sport je spíše doménou mužů. 


Program Nova sport bude šířen prostředníctvím kabelových TV, satelitu nebo IPTV. Stejně jako Galaxie sport. Není vyloučeno, že v budoucnu Nova sport bude vysílat v pozemní digitální síti.

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události