APLIKACE TN.CZ
Hokej

VIDEO: Holík: Takové nasazení v extralize lidi neuvidí

Hlavní rozdíl mezi NHL a českou soutěží? „Jednoznačně nasazení,“ tvrdí bývalý hráč a trenér Jaroslav Holík.

Na premiéru zámořské soutěže v Praze se Holík těší, i když by prý raději vyrazil na zápasy play off. „NHL vidím třikrát do roka, když jsem u syna. A play off, to jsou zápasy, kde skutečně o něco jde,“ dodává.


Rozhodně tím ale nezatracuje show, která se do Prahy chystá tento víkend. „Pro lidi to bude něco výjimečného. U nás sice máme technicky šikovné hráče, těm v NHL se ale nasazením nemůžou rovnat,“ tvrdí.


Podle Holíka je start NHL v Praze pro fanoušky velkou atrakcí. „Vždyť na tréninky přišlo přes osm tisíc lidí. A to přitom na Slavii v extralize chodí tři a půl tisíce,“ dodává.

rk, tn.cz, Dušan Vrbecký

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události