Fotbal

Spraví si Arsenal chuť v Sunderlandu?

WBA se poměří s Fulhamem. Manchester United navštíví Blackburn. Wigan se střetne s Middlesbrough.

Anglická Premier League pokračuje další porcí zápasů. Čeští fanoušci zaměřují zrak především na zápas nováčka z West Bromwich Albion, za který nastupuje český útočník Roman Bednář.

Fulham chce poprvé bodovat venku

Oba soupeře dělí v tabulce pouze jeden bod, ale křivka výkonnosti je u obou týmů opačná. West Bromwich Albion si v minulém zápase poprvé přivezl plný počet bodů z hřiště soupeře a doufá, že dobrý výkon potvrdí i před domácím publikem.
Fulham je sice v tabulce pouze o bod za WBA, ale poslední výkony londýnského klubu jeho fanoušky nevybízejí k optimismu. Cottagers naposled prohráli na domácím hřišti s West Hamem United. Pokud nechtějí opakovat loňskou sezonu, kdy se zachránili až v posledním kole, měli by hráči Fulhamu bodovat. Zápas můžete sledovat v sobotu na kanálu Nova Sport od 16 hodin.

Arsenal chce vymazat z hlavy poslední zápas

Asi nikdo by si nevsadil na výhru Hullu nad favorizovaným Arsenalem v poměru 2:1. Když utkání skončilo, diváci nevěřili, co se před nimi odehrálo. Hvězdami nabitý Arsenal na vlastním hřišti prohrál s nováčkem ligy z Hullu. Nyní má šanci na nápravu proti Sunderlandu. Tomu se zatím na domácím hřišti nedaří podle představ, když vyhrál pouze jeden zápas. Arsenal nutně potřebuje tři body, aby udržel kontakt s čelem tabulky.

Manchester prověří Blackburn

Blackburn ukončil vítězstvím v Newcastlu sérii tří porážek v řadě. Svěřence Paula Ince trápí problémy hlavně v defenzívě. Jeho obranné šiky teď důkladně prověří Manchester United. Rudí Ďáblové se pomalu rozjíždějí a svou zlepšenou formu potvrdili vítězstvím 3:0 v Lize Mistrů v dánském Aalborgu. Sledujte záznam utkání 7.kola v sobotu 4.října v 23:10 na kanálu Nova Sport.

Souboj týmů ze středu tabulky

Tak by se dal nazvat zápas Wiganu s Middlesbrough. Oba týmy zatím podávají nevyrovnané výkony, ale situace Wiganu se jeví přeci jenom o něco lépe. Wigan v minulém kole překvapivě porazil Manchester City s Brazilcem Robinhem a v předminulém kole si odvezl bod ze hřiště Tottenhamu. Middlesbrough naopak prohrálo tři zápasy v řadě. Naposledy nestačil na WBA.

hrc, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události