Fotbal

Reprezentant Matějovský nastoupí již ve středu!

Zranění hráče druholigového Readingu Marka Matějovského už je minulostí.

Fanouškům české reprezentace spadl kámen ze srdce. Jediná alternativa za Tomáše Rosického, další anglický krajánek Matějovský, se úspěšně zotavuje ze zranění kotníku a v úterý by měl nastoupit za rezervní tým Readingu. Uvedly to oficiální stánky aktuálně třetího týmu druhé anglické ligy.

Končí dvouměsíční pauza

Matějovský se zranil už během prvního ligového víkendu. Kromě Readingu téměř dva měsíce citelně chyběl i reprezentačnímu trenérovi Petru Radovi. Šestadvacetiletý záložník ovšem začal na začátku října naplno trénovat a podle prognóz manažera Readingu by se měl vrátit v příštím týdnu na hřiště.


"Jeho potíže s kotníkem jsou pryč, už s námi znovu naplno trénuje skoro celý týden. Dohání manko, ale věřím, že bude moci naskočit do středečního utkání rezervního týmu,“ uvedl manažer Readingu Steve Coppell. 


Šestadvacetiletý Matějovský, který je odchovancem Mladé Boleslavi, dosud přišel o dvanáct utkání svého celku. Za Reading nastoupil v minulém ročníku Premier League patnáctkrát, jednou se mu povedlo vstřelit branku. Za českou reprezentaci nastoupil Matějovský šestkrát, připsal si jediný gól.

hrc, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události