Hokej

Lecavalier smutnil nad nulovou střeleckou potencí

Měl být největší hvězdou pražských duelů NHL, nakonec ale kapitána Tampy Bay Vincenta Lecavaliera zastínili jiní.

"Jsou to dva zápasy, ze kterých jsme nedokázali získat ani bod, takže spokojení být nemůžeme," řekl po druhém utkání očividně smutný Lecavalier. "Málo jsme stříleli. Když máte za dvě třetiny devět střel na branku, tak si logicky nevytvoříte gólové příležitosti," hodnotil největší slabinu Tampy její kapitán.

V závěru mohl trefit prodloužení, Lundqvist byl ovšem proti

On sám mohl v závěru druhého utkání vyrovnat na 2:2, ve velké šanci ale skvělého Lundqvista nepřekonal. "Měl jsem to na bekhend a neměl moc prostoru. Jejich obránci nám celkově nedávali na ledě moc místa. Byla to ale velká šance a měl jsem ji proměnit," nehledal výmluvy vysoký centr.


Lecavalier se nemusel v Praze kvůli problémům s ramenem vůbec objevit, jenže nakonec odehrál oba zápasy. "Rameno je v pořádku, až jsem z toho překvapený. Ještě před třemi týdny bych si nedovolil říci, že stihnu začátek sezony," prohlásil Lecavalier a lehce se usmál.

“Alespoň jsme se lépe poznali“

"Chtěli jsme tady vyhrát alespoň jeden zápas a vracet se domů s úsměvem na tváři. To se nám však nepodařilo," naladil se znovu na smutnou notu populární Vinny. Z celkového pohledu mu však pražská anabáze ani trochu nevadila. "Myslím, že to bylo dobré pro tým. Alespoň jsme se lépe poznali. Ještě lepší by samozřejmě bylo, kdybychom dvakrát vyhráli. Teď se tak musíme vrátit do Tampy a získat nějaká vítězství," měl jasno kanadský hokejista.


Tampa stejně jako Rangers odletěla do Ameriky ještě v neděli večer.. "Jsem rád, že se vracím domů, do svého prostředí. Ale určitě to pro mě byla skvělá zkušenost," podotkl velký fanoušek a kamarád české tenistky Nicole Vaidišové.

hum, Mediafax / tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události