Hokej

Pilařův návrat do Sparty se zatím odkládá

Podle slov generálního manažera Magnitogorsku došlo ke “komunikačnímu šumu“, Pilař prý z klubu neodchází. Hráčův agent to však popírá.

Minulý týden jsme vás informovali o tom, že hokejový obránce Karel Pilař končí v ruském Metallurgu Magnitogorsk, kde vládla nespokojenost s jeho současnými výkony, a vrací se do pražské Sparty. To ostatně nepřímo potvrdil i tiskový mluvčí holešovického klubu Tomáš Kubánek.

Boss Magnitogorsku: “Je to obrovská lež!“

Jenže jak už to ve sportu občas bývá, uplynulo pár dnů a vše je jinak. “Pilař má být na odchodu?“ To je obrovská lež!“ reagoval pobouřeně generální manažer Magnitogorsku Gennadij Veličkin.


“Karel je jedním z našich nejlepších obránců a nyní nehraje, protože má zdravotní potíže,“ objasňoval pro ruský deník Sovětskij Sport. “Má zlomenou kůstku v nártu. Přivodil si to před utkáním v Novokuzněcku," prozradil chorobopis jednatřicetiletého zadáka.


"Pilaře jsme pouze umístili na listinu zraněných hráčů. Ale o nic víc nejde - o jeho propuštění nejednáme,"dodal jasně Veličkin.

Agent Spálenka: “Karel v týmu končí“

Ovšem zcela jiného názoru je hráčův agent Robert Spálenka. "Karel v týmu skutečně končí, víc bych to ale nechtěl komentovat. Zatím neznáme podrobnosti, přišlo to opravdu náhle," poznamenal stručně.


Podle zákulisních informací si český obránce nesedl s trenérem celku Valerijem Bělousovem a právě ten oznámil ruské televizi Sport, že Pilař z Magnitogorsku odchází. Mistr světa z Hannoveru 2001 stačil za Metallurg v KHL odehrát jen 14 zápasů, ve kterých si připsal tři asistence.

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události