Sport

Nové vydání magazínu Motor Sport

Premiéru magazínu Motor Sport sledujte v pátek v 18:10 na Nova Sport.

Další díl magazínu Motor Sport vám tentokrát nabídne ohlédnutí za dalším podnikem Mistrovství světa v rallye, kterým byla Rallye de France a která se jela na ostrově Korsika. Dozvíte se také vše podstatné o Velké ceně Číny Formule 1, která se pojede už o tomto víkendu v Šanghaji. Dozvíte se také aktuality ze zákulisí stáje Ferrari od samotného Stefana Domenicaliho.


Můžete se také těšit na sestřih nejzajímavějších okamžiků z dalšího závodu FIA GT Championships, který se jel ve francouzském Nogaru. Do sousední Itálie zamíříme na předposlední podnik seriálu Mistrovství světa Supermoto třídy S1 a čeká vás také pohled na trochu nevšední Rallye Congo.


Závěr magazínu bude patřit úvodnímu podniku nového ročníku A1 GP, který se jel v nizozemském Zandvoortu.

tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.