Hokej

VIDEO: Havlátův gól zesměšnil obránce Phoenixu

Hbitý útočník Chicaga Martin Havlát se jako úhoř protáhl přes zadáky soupeře a pohotově zavěsil. Podívejte se sami.

Hokejisté Chicaga v noci ze středy na čtvrtek prohrávali s Phoenixem a reálně jim hrozilo, že si na konto připíší další porážku. Jenže mají českého ostrostřelce Martina Havláta. Ten se ujal puku a svůj výlet útočným pásmem zakončil přesnou trefou za Bryzgalova záda, čímž nasměroval svůj tým k cestě za prvním vítězstvím v této sezoně.


Chicago nakonec vyhrálo 4:1, a po utkání tak bylo v domácí šatně konečně veselo. Kromě Havláta byl nejvíc vyzdvihován gólman Nikolaj Chabibulin, který si připsal celkem 29 úspěšných zákroků a po zásluze byl vyhlášen první hvězdou utkání. “V první třetině zachytal opravdu skvěle. Pak se nám začalo dařit a puk nás začal poslouchat," prohlásil kouč Chicaga Denis Savard.


Přehled čtvrtečních výsledků NHL naleznete zde.


“Habby (Chabibulin) byl zkrátka neskutečný,“ dodal na adresu ruského brankáře Havlát, který o svém ukázkovém sólu mluvit příliš nechtěl. "Byl to jeden z těch hezčích gólů, ale na tom vůbec nezáleží. Důležité jsou jen tři body,“ tvrdil skálopevně.


Kapitán týmu Jonathan Toews ovšem prohodil: "To jsou věci, na které čekáme. Když to předvedl, všichni jsme se na střídačce smáli. Nemohl jsem uvěřit, že se mu to podařilo!"

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události