Sport

MLB: Největší obrat za posledních 79 let

Baseballisté Bostonu Red Sox v úchvatném zápase otočili z 0:7 na 8:7 utkání s Tampou.

Baseballisté Bostonu byli velmi blízko vyřazení z play off MLB. Na domácí půdě prohrávali s Tampou Bay Rays 0:7 ještě v sedmé směně. Pak se ale stalo něco neuvěřitého. V následujících směnách hráči Bostonu naprosto dominovali a nakonec zvítězili 8:7 a snížili stav série na 2:3.

K obratu zavelel Ortiz

Hráči Tampy už se museli vidět ve Světové sérii, vždyť jim k postupu chybělo vyautovat sedm hráčů Bostonu. Jenže Tým Red Sox byl proti a homerunem k senzačnímu obratu zavelel David Ortiz. Před závěrečnou směnou už bylo skóre vyrovnané a J.D. Drew rozhodujícím odpalem zachránil obhájce titulu ve hře o postup."Vzhledem k tomu, v jaké situaci jsme byli, můžeme tento obrat považovat za zázrak," řekl dojatý trenér Bostonu Terry Francona. Coco Crisp, zadní polař Bostonu, po zápase řekl, že poprvé začal v obrat věřit po sedmé směně, kdy domácí stáhli náskok Tampy na 4:7."Najednou jsme se všichni cítili jinak. Viděli jsme možnost utkání zvrátit a to se taky povedlo. Bylo to naprosto úžasné. Ještě nikdy jsem se takhle na baseballovém hřišti necítil," prozradil Crisp.

S otáčením zápasů mají bohaté zkušenosti

Hráči Red Sox mají s otáčením nepříznivého vývoje série play off z posledních let bohaté zkušenosti. V roce 2004 jako první a zatím jediný tým v historii postoupili přes New York Yankees ze stavu 0:3 na zápasy, loni se jim podařilo otočit stav 1:3 proti Clevelandu.

Výsledek - semifinále play off:

Americká liga:
Boston - Tampa Bay 8:7 (stav série 2:3).


Šesté utkání se bude hrát na hřišti Tampy v noci ze soboty na neděli a pokud se o postupujícím nerozhodne, budete moci rozhodující sedmý zápas sledovat v noci z neděle na pondělí živě na stanici Nova sport.


Pokud by se v šestém zápase rozhodlo, budete moci shlédnout alespoň záznam tohoto utkání.

jpz, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události