Fotbal

VIDEO: Beckham vážně uvažuje o návratu do Premier League

VIDEO: Beckham vážně uvažuje o návratu do Premier League
Zdroj: tn.cz

Slavný anglický záložník svou zámořskou misi v Los Angeles Galaxy možná brzy ukončí.

Bývalý kapitán Albionu David Beckham si uvědomuje, že pokud chce pokračovat v národním mužstvu Anglie, měl by změnit klub i ligu a vrátit se do Evropy. To mu ostatně řekl i trenér anglické reprezentace Fabio Capello.

Bude až do dubna bez mistrovských zápasů?

Je více než pravděpodobné, že se tápající Los Angeles Galaxy nedostane do play-off, a Beckham tak zůstane až do dubna příštího roku bez klubového fotbalu.

Beckham by mohl být pro anglickou reprezentaci i nadále přínosem. Podívejte se proč.


Letos v lednu vyřešil stejnou situaci tím, že trénoval s Arsenalem Londýn, tréninky však ostré zápasy nemůžou nikdy nahradit. Přesto Beckhamovi rádci už s Arsenalem probírají opětovnou možnost spolupráce, aby pravý záložník mohl být povolán k přátelskému utkání, které Anglie sehraje 19. listopadu v Berlíně s Němci.


Pokud by v něm Beckham nastoupil, vyrovnal by svým 108. startem rekord v počtu reprezentačních zápasů. Ten dosud drží kapitán mistrů světa z roku 1966 Bobby Moore.

Na Capella nedá dopustit

“Strašně rád bych v reprezentaci nadále pokračoval. Je příjemné být součástí tak skvělého mužstva,“ poznamenal uznávaný fotbalista pro britské servery. A jak se zdá, ani mu příliš nevadí, že se pod Capellem dostává na hřiště většinou až v závěrečných minutách.


“Je potřeba si uvědomit, že v týmu je obrovská konkurence,“ říká Beckham s tím, že na italského kouče nedá dopustit.


"Znám jeho styl práce. Je to velký odborník, který ví, jak dosáhnout úspěchu. Navíc trenéřina, to je jeho život. Samozřejmě rodina je pro něj moc důležitá, ale když je s týmem, všechno ostatní jde stranou. Vážně je to nejlepší trenér, jakého jsem kdy potkal,“ složil mu hold Beckham.

V úvahu připadá i hostování. Ale má to háček...

V souvislosti s návratem na Ostrovy však svého šéfa neobměkčí. A to ani tím, kdyby v Premier League hostoval do dubna, o což by Beckham eminentně stál. Jenže problémem může být jeho smlouva v Los Angeles. Ne všechny kluby by si totiž mohly dovolit platit Beckhamovi vysoký plat od listopadu do dubna a v závěru sezóny se s ním stejně rozloučit…

hum, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.