Fotbal

Bednář: Nechtěl jsem se srovnávat s Cristianem Ronaldem

Útočný hrot anglického týmu West Bromwich Albion musel vysvětlovat svůj výrok.

Český fotbalový útočník Roman Bednář řekl, že v žádném případě nechce sám sebe srovnávat s hvězdou Manchesteru United, portugalským esem Cristianem Ronaldem.


„Ronaldo je jeden z nejlepších fotbalistů světa, což svými výkony minimálně tři roky dokazuje,“ uvedl na adresu portugalského hráče Bednář. „V žádném případě jsem se s ním ale nechtěl srovnávat. Vždyť on je ve zcela jiné situaci než jsem já.

Nepovažuje se za lepšího fotbalistu

“Pětadvacetiletý Bednář minulý týden pro anglická média uvedl, že v některých ohledech by mohl být dokonce lepší, než Ronaldo. Pražský rodák však připustil, že se v žádném případě nechtěl s Portugalcem srovnávat a už vůbec nechtěl, aby vše vyznělo tak, jako by on sám byl tím lepším.


„Mrzí mě to. Nechtěl jsem, aby si lidé mysleli, že se srovnávám s Ronaldem, a že se považuji za lepšího fotbalistu,“ řekl Bednář. „Nikdy jsem nic takového nevyslovil, mluvil jsem jen o tom, že v něčem bych možná mohl být i lepší, než je on. Dokážu také střílet góly a mám velké sebevědomí,“ uzavřel bývalý hráč Mladé Boleslavi či skotského klubu Heart of Midlothian.

rk, tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události