Tenis

Tenista Sampras konečně navštíví Prahu, za čtyři miliony

Pozdě, ale přeci. Tak by se dalo charakterizovat vystoupení legendárního Peta Samprase před zraky českých tenisových fandů.

Agentura Česká sportovní nabídne v krátkém časovém rozmezí českým fanouškům další lahůdku. K tenisové exhibici v pražské O2 Aréně přijede na konci října bývalá světová jednička a jeden z nejlepších tenistů všech dob Pete Sampras. První prosincový den nastoupí proti domácímu showmanovi Radkovi Štěpánkovi.

Rozhovor s majitelem České sportovní Černoškem si prohlédněte na videu:


„Mít tenistu, který je považován za nejlepšího v historii, je samozřejmě prestižní,“ přiznal Miroslav Černošek, majitel České sportovní. Ten také pro tn.cz odhalil, na kolik taková sportovní superstar přijde: „Jedná se o sedmimístnou částku, která se blíží čtyřem milionům korun.“

Bývalý král hluboko za zenitem? Ani omylem!

O tom, že do Prahy nepřijede žádná vyhaslá hvězda, ale skvělý tenista ve výborné kondici, jsou přesvědčeni jak Samprasův protivník Štěpánek, tak promotérka tenisového svátku. "Pete Sampras je v nejlepší formě, takže se všichni mají na co těšit. Je to sice exhibiční zápas, ale oba budeme chtít hrát nejlepší tenis," slibuje aktuálně osmadvacátý hráč světa.


"Před námi má v sobotu exhibici v Bratislavě s Dominikem Hrbatým a od nás se přesouvá na finále veteránské série do Londýna, takže by měl být ve výborné formě. Podle toho, jaké má požadavky, se chce věnovat hlavně tenisu a regeneraci. Myslím, že diváci určitě uvidí skvělý tenis," doplnila Petra Píchalová-Langrová.

Speciální požadavek? Masážní stůl

Vrátila se z USA, kde dolaďovala Samprasův program s jeho bratrem a manažerem Gusem. Na všem se shodli včetně přijetí u prezidenta Václava Klause. Hlavní hvězda programu měla jen jedeno zvláštní přání. "Pete přiletí s masérem, takže měl požadavek, aby měl masážní stůl na hotelovém pokoji," řekla Píchalová-Langrová.


Sampras je pro pořádající agenturu Česká sportovní nejdražším sportovcem, kterého kdy do České republiky přivezla. Exhibice se bude hrát na dva vítězné sety a vstupenky v cenách 290, 390 a 590 korun se začnou prodávat v listopadu.

dfk s přispěním Martina Pouvy, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události