Hokej

V Liberci vyhodili trenérské duo Gregor - Čermák

Vedení hokejového klubu Bílí Tygři Liberec odvolalo trenérskou dvojici Dušan Gregor - Vladimír Čermák.

Trenérská dvojice Gregor - Čermák byla odvolána na základě neuspokojivých výsledků v dosavadním průběhu základní části extraligy. Vedením týmu byla do konce sezony 2008/2009 pověřena dvojice Filip Pešán – Jaroslav Nedvěd starší. U týmu nadále zůstává kouč gólmanů Miroslav Kapoun.

Nespokojenost s výsledky

"Dlouhodobě se nám nedařilo a tým nepodával výkony odpovídající jeho složení," vysvětlil razantní krok generální manažer klubu Ctibor Jech."Trenéry jsme odvolali po dlouhých úvahách a to i přesto, že si myslíme, že hlavní podíl na současné situaci mají především výkony hráčů. Dušan Gregor s Vladimírem Čermákem odvedli během svého angažmá kus dobré práce, za což jim chci poděkovat," dodal šéf libereckého klubu.

Noví trenéři jdou do boje už ve čtvrtek

Novou trenérskou dvojici čeká křest ve čtvrtečním v televizním duelu v Mladé Boleslavi. "Filip Pešán a Jaroslav Nedvěd mají k libereckému hokeji srdeční vztah a věříme, že budou pro tým impulsem, který mu pomůže překonat současnou situaci," řekl Ctibor Jech.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.