Fotbal

David Beckham bude hostovat v AC Milán!

David Beckham bude hostovat v AC Milán!
Zdroj: TN.cz

Fotbalista s vytříbenou pravačkou opustí Los Angeles Galaxy a vrátí se do Evropy.

Měl být tím, kdo za oceánem zpopularizuje nejoblíbenější sport na světě - fotbal. Ale vypadá to, že jeho mise skončí neúspěchem. Beckham se totiž od listopadu stěhuje do Evropy, kde bude hostovat v italském velkoklubu AC Milán. Podle dostupných informací je jeho pouť zpět do Evropy jen dočasným krokem. Módní ikona Beckham chce i nadále pokračovat v Los Angeles.

Trenér Ancelotti: Beckham je výborný fotbalista

Základní část sezony americké Major League Soccer (MLS) pro Los Angeles Galaxy končí již tento víkend a do play off se Beckhamův tým neprobojoval. A jelikož nová sezona MLS začíná až v dubnu a příprava Los Angeles až na konci února, řešil Beckham otázku jak se udržet pro reprezentační účely ve formě. Loni po Vánocích trénoval s Arsenalem Londýn. Tentokrát se dohodl na hostování s AC Milán, který ho přesvědčoval už předloni při přestupu z Realu Madrid za Atlantik.


"David si vybral náš klub a bude tu zhruba čtyři měsíce hostovat," potvrdil BBC viceprezident AC Milán Adriano Galliani. "Pro mě je to dobrá zpráva, Beckham je výborný fotbalista a profesionál. Jestliže za nás opravdu bude hrát, budu velice šťastný," přidal trenér Carlo Ancelotti. Beckham může za AC Milán hrát nejen Serii A, ale rovněž Pohár UEFA.

Beckham myslí na rekord

David Beckham potřebuje další dva reprezentační starty, aby překonal anglický rekord Bobbyho Moorea, který reprezentoval ve 108 zápasech. "Hrát budou jen fotbalisté, kteří jsou ve formě a hrají," uvedl nedávno trenér anglické fotbalové reprezentace Fabio Capello. Nyní může být s rozhodnutím Beckhama spokojen.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události