Fotbal

Dvojníkovi fotbalisty Ronalda skáčou holky do postele

Dvojníkovi fotbalisty Ronalda skáčou holky do postele
Zdroj: oficiální zdroj

Být dvojníkem někoho slavného není k zahození, zvlášť pokud jste podobní někomu tak slavnému a populárnímu, jako je Cristiano Ronaldo.

Angličan Jaime Wright to štěstí má. Nedávno se o tom rozhovořil v televizi, kde se divákům svěřil, co všechno už jako Cristiano Ronaldo zažil.


"Byl jsem v jednom klubu v Manchesteru a potkal jsem tam tři děvčata, která za mnou přišla s tím, že jsem Cristiano Ronaldo. Tak jsem je v tom nechal, šel na hotel a zažil s nimi úžasnou noc,“ sděloval svoje nevšední zážitky Wright. “Některé ze slečen si uvědomily, že nejsem Ronaldo, až příští ráno. Vždy jim to ale řeknu a naštěstí to berou s humorem," doplnil.

Zdroj: oficiální zdroj

Mladý Angličan si podle svých vlastních slov užívá podobného luxusu, jako hvězdný fotbalista. Ačkoliv nevydělává tolik peněz, tak se nechává často ubytovat v ekluzivních hotelech, kam vodí svoje známosti. "V jednom hotelu mají zvyk psát iniciály svých slavných hostů do mýdel. Když jedna z mých holek objevila v koupelně v mýdle vyrytou značku CR, tak mi to velmi pomohlo," řekl Wright.

Dal to do kupy s Beckhamem

Jeho kariéra odstartovala v 16 letech na soutěži dvojníků v Brightonu, kde za svoje vítězství inkasoval 50 liber. Triumfu nepřikládal velkou váhu, dokud ho neoslovil Andy Hamer alias David Beckham, který chtěl, aby s ním Jaime spolupracoval.

Zdroj: oficiální zdroj

To, že vypadá jako Ronaldo, však zjistil mnohem dřív. "Zhruba někdy před šesti lety, když přišel Ronaldo do Manchesteru United, mi kamarádi řekli, že pokud se nechám ostříhat jako Ronaldo, tak budu vypadat naprosto stejně,“ vyprávěl mladý Brit.

Wright: Dvojníků Ronalda je víc, ale neumí hrát fotbal

Současně jak rostla sláva Cristiana Ronalda, který se začal účastnit společenských a sponzorských akcí, tak se i Jaime objevoval na různých dětských nebo firemních večírcích v Manchesteru, kde fotbalista žije, ale také v nočních klubech v Londýně.


"Ronaldových dvojníků je mnoho, ale já dostávám nejvíc zakázek. Znám jednoho, který se mu podobá víc než já, ale je menší a navíc neumí fotbalové triky."

Takhle válí skutečný Cristiano Ronaldo:

Právě fotbalové dovednosti jsou nezbytnou součástí Jaimeho profese dvojníka. "Když jdu na nějakou dětskou oslavu jako Cristiano Ronaldo, tak se po mě samozřejmě chce, abych předvedl nějaké fotbalové triky. Ostatní dvojníci to neumí, takže to potom vypadá docela legračně, když takový člověk neumí zacházet s míčem a přitom je nejlepším hráčem světa,“ řekl Wright, který si přijde za napodobování slavného fotbalisty na 800 liber denně.

Cizí jazyk patří k jeho profesi

Zdroj: oficiální zdroj


Osobní trenér z centra pro volný čas také věnuje spoustu úsilí tréninku portugalského akcentu, aby vše vypadalo přesvědčivěji.


"Když jdu pracovat, tak nemůžu mluvit, jak mi "zobák narostl“. Někdy mě představují jako dvojníka a jindy mě zase vydávají za skutečného Cristiana Ronalda, takže se podle toho musím chovat,“ uzavřel Ronaldo, resp. Wright.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události