Fotbal

AC Milán chce Beckhama nastálo

Podle kouče italského velkoklubu nebude pro AC Milán Beckham jen turistou, ale plnohodnotným hráčem.

Trenér italského fotbalového klubu AC Milán Carlo Ancelotti by byl nejraději, kdyby se David Bechkam stal stálým členem jeho mužstva.


„Samozřejmě, že bych chtěl získat Beckhama nastálo a nejen na hostování,“ řekl Ancelotti na tiskové konferenci.


Záložník Los Angeles Galaxy se rozhodl setrvat s italským mužstvem během přestávky kanadsko-americké Major Soccer League (MLS), aby byl v co nejlepší formě pro anglickou reprezentaci.

Hostování jen na tři měsíce

"Přestože ještě není nic dořešené, mohu v současné době alespoň potvrdit, že jednáme s AC Milán o krátkodobém hostování v klubu na začátku příštího roku," prohlásila na svých webových stránkách dnes už legenda anglického fotbalu. Beckham se údajně dohodl s AC Milán na tříměsíčním hostování od ledna 2009, a přestože uvedl, že se poté vrátí ke svému stávajícímu zaměstnavateli, Ancelotti by ho rád získal natrvalo.


„Možná pro něj budeme užiteční pouze v tom smyslu, že bude stále v tréninkovém režimu, ale on by pro nás byl hodně užitečný, i kdyby se mělo jednat jen o jeden zápas,“ uvedl italský kouč na adresu anglického fotbalisty. „Nebudeme ho považovat za turistu, bude pro nás plnohodnotným hráčem, kterého začleníme do našeho týmu.“

Dres už má nachystaný

Hostování Davida Beckhama v AC Milán ještě není dotaženo do konce, italský velkoklub však už má pro anglického fotbalistu nachystaný dres. Záložník Los Angeles Galaxy by měl v případě příchodu do Itálie na červenočerném trikotu nosit číslo 75.


Beckham neměl údajně příliš na výběr, protože jeho bývalá čísla jsou v Miláně obsazená. Sedmičku, s kterou hrával v Manchesteru United, nosí brazilský útočník Alexandre Pato, třiadvacítku z Los Angeles má zase záložník Massimo Ambrosini. Nakonec třiatřicetiletý anglický fotbalista souhlasil s číslem 75, protože je to rok jeho narození.


Podle listu Daily Mail se už dokonce v Itálii prodávají neoficiální repliky Beckhamova dresu.

rk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události