Fotbal

Scolari: Liverpool by měl tři body, ať by se hrálo kdekoliv

Trenér “blues“ Luiz Felipe Scolari přiznal, že jeho svěřenci na Liverpool zkrátka neměli.

Nedělní šlágr anglické fotbalové ligy mezi Chelsea a Liverpoolem vyhráli hosté 1:0 a v čele tabulky si před londýnským rivalem vytvořili tříbrankový náskok. Zároveň tím přerušili i jednu neuvěřitelně dlouhou sérii – Chelsea předtím na Stamford Bridge neprohrála 86 zápasů!

Benítez: Můžeme přijet kamkoliv a vyhrávat

"Je jedno, kde jsme prohráli, Liverpool by měl tři body, ať bychom hráli kdekoliv. Moji hráči se snažili, nemůžu jim toho moc vytknout. Je to ale jen jeden zápas, ještě jich je před námi spousta," poznamenal domácí kouč Scolari.Jeho protějšek Rafael Benítez byl po cenné výhře velmi šťastný. "Ukázali jsme, že máme kvalitu a mentální síly na to hrát s těmi nejlepšími. Vyhrát na Stamford Bridge je velmi těžké a my jsme dali ostatním najevo, že to jde. Můžeme přijet kamkoliv a vyhrávat," řekl sebevědomě kouč Liverpoolu.

Chelsea stále bez Drogby, Ballacka a Joe Colea

Zápas byl dramatický, ale nakonec o gól zvítězili "Reds" a v čele tabulky si vytvořili před Chelsea tříbodový náskok. "Hráči vědí, jak je těžké hrát takové zápasy a vypracovat si šance. Chelsea také nějaké měla, ale finální fázi neřešila nejlépe," dodal Benítez.


Domácí celek se musel obejít bez Drogby, Ballacka a Joe Colea. "V téhle chvíli musím vybírat z těch, které mám k dispozici a čekám od nich kvalitní výkony a přístup. Samozřejmě se to odráží také v rozestavení. S Liverpoolem jsme prohráli, protože byl prostě lepší, to je život," uvedl portugalský trenér.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události