Fotbal

Nástupce Baroše dostal mastnou pokutu za striptýz, trenér závidí

Norský útočník John Carew strávil noc před zápasem ve striptýzovém baru. Klubu za to musí zaplatit asi 1,6 milionu korun.

Carew místo klidného spánku zvolil na čtvrteční zápas Poháru UEFA s Ajaxem Amsterdam trochu jinou přípravu. A byla natolik specifická, že za ni dostal od klubu podle anglických médií pokutu 52 tisíc liber (asi 1,6 milionu korun).


Noc totiž prohýřil ve striptýzovém baru a celý incident nezůstal v utajení. Trenér jednoho ze soupeřů pražské Slavie v Poháru UEFA Martin O'Neill ale přistoupil k celému incidentu před zápasem, který jeho tým vyhrál 2:1, sportovně.

Manažer: Taky jsem to dělával

"Taky jsem to kdysi dělával. Ale za mě se takovým barům říkalo trochu jinak," řekl listu Daily Mirror. "S Johnem jsme si všechno vysvětlili. Dostal pořádnou pokutu a tím to pro mě končí. I když bych si moc přál, abych byl v jeho letech a mohl si taky takhle užívat..." dodal šestapadesátiletý kouč v žertu.


Vytáhlý útočník přišel do anglické Aston Villy na začátku roku 2007 výměnou za českého reprezentanta Milana Baroše. Ten na oplátku posílil francouzského giganta Olympique Lyon. Oba hráči si ale v nových působištích vedli naprosto odlišně. 

Baroš i Carew o víkendu pálili ostrými

Zatímco Baroš po nadějném začátku postupně uvadal a pozornost na sebe strhl pouze "rasistickým" skandálem, Carew se vypracoval v klíčového muže družiny manažera Martina O´Neilla.

"Rasistický" incident Milana Baroše si prohlédněte na videu:


Proto jej také incident nestál místo v základní sestavě nedělního ligového zápasu proti Wiganu. Pod jednoznačné vítězství svého týmu se navíc podepsal gólem a asistencí. Střelecky se v neděli prosadil i Baroš, jeho Galatasarayi to ale v turecké lize k zisku bodů nepomohlo.

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události