Fotbal

Další výtržnosti fotbalových fanoušků. Tři zadržení v Kladně

Další výtržnosti fotbalových fanoušků. Tři zadržení v Kladně
Zdroj: TN.cz

Po nedělním fotbalovém utkání Gambrinus ligy mezi SK Kladno a Viktorií Žižkov zadrželi policisté v Kladně tři fotbalové fanoušky, kteří dělali výtržnosti.

Celý zápas proběhl bez komplikací. Přihlíželo mu přes 2 000 diváků, z nichž bylo pouhých 80 fandů Viktorky. Jednoho diváka musela ošetřit záchranná služba, která ho rovnou ze stadionu odvezla do kladenské nemocnice. Zranění si však způsobil sám.

Konflikt nastal cestou k vlakovému nádraží

Po zápase policisté doprovázeli větší skupinku fanoušků na vlakové nádraží, což se několika osobám zřejmě nelíbilo a kolem sedmnácté hodiny v Železniční ulici začaly dělat nepořádek. Tři z výtržníků policisté zadrželi a odvedli na služebnu.


"Dva opilé muže ve věku čtyřiadvacet a pětadvacet let z Prahy policisté obvinili z přestupku rušení veřejného pořádku, a poté byli propuštěni," vysvětlila mluvčí. "Třetím předvedeným byl třicetiletý muž z Olomouce, který neuposlechl výzvy, slovně napadal policisty a odmítl prokázat svoji totožnost," uvedla Šteinerová.


I tento zadržený se dopustil přestupku proti veřejnému pořádku a občanskému soužití. Tohoto muže však policisté museli nechat v policejní cele, protože se odmítl podrobit dechové zkoušce a policie měla ještě navíc podezření, že bude ve svých výtržnostech pokračovat. Hned ráno byl však propuštěn.

Mediafax / tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události