Hokej

Branky Jágra a Rosy na výhru Omsku nestačily

Branky Jágra a Rosy na výhru Omsku nestačily
Zdroj: oficiální zdroj

Avangard podlehl venku Jaroslavli 2:3 až v prodloužení.

Jaromíru Jágrovi se v Kontinentální hokejové lize stále daří. Přesto jeho gól a asistence nepomohly Omsku k lepšímu výsledku než prohře 2:3 v prodloužení na ledě Jaroslavle. Za sibiřský tým se ještě gólově prosadil další český hokejista Pavel Rosa. Rozhodující gól zápasu obstaral v třetí minutě prodloužení Alexej Jašin. Jágr se v soutěži produktivity přiblížil Markovi na rozdíl jediného bodu.

Marek s Rolinkem zařídili Magnitogorsku výhru nad CSKA

Právě Jan Marek s dalším českým hokejistou Tomášem Rolinkem byli klíčovými postavami Magnitogorsku při výhře 4:3 po samostatných nájezdech nad CSKA Moskva. Rolinek se na vítězství podílel dvěma góly, na které mu přihráli Jaroslav Kudrna a právě Marek. Ten svým 31. bodem v sezoně potvrdil roli nejproduktivnějšího hráče KHL a navíc proměnil rozhodující nájezd.


Nedařilo se českým trenérům. Vladimír Vůjtek s Dynamem Moskva podlehl 0:2 Nižněkamsku, který přeskočil jeho tým v tabulce Černyševovy divize. Spartak Moskva vedený Milošem Říhou prohrál 0:3 s úřadujícím ruským mistrem Ufou, která se dostala do čela celé soutěže o skóre před Atlant Mytišči.


Jedním gólem přispěl k výhře Ufy Leoš Čermák, který překonal krajana Martina Pruska v brance Spartaku v 51. minutě a zpečetil vítězství hostů.

Výsledky:

Magnitogorsk - CSKA Moskva 4:3 po sam. nájezdech
(za domácí Rolinek 2+0, Marek 0+1, Kudrna 0+1)

Jaroslavl - Omsk 3:2 v prodl.
(za hosty Jágr 1+1, Rosa 1+0)

Viťaz Čechov - Čeljabinsk 3:1

Dynamo Moskva - Nižněkamsk 0:2

Spartak Moskva - Ufa 0:3
(Čermák 1+0)

Dinamo Riga - Togliatti 0:6

rk, ABC News
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události