Sport

Turnaj ATP Masters v Paříži na kanálu NOVA Sport: Finále

Tenisová série ATP Masters se ze španělského Madridu přesunula do francouzské Paříže, kde se opět představí ti nejlepší hráči světa a NOVA Sport u toho samozřejmě nebude chybět.

Do města pod Eiffelovou věží zavítala světová jednička, Španěl Rafael Nadal, i nedávno sesazený tenisový král Roger Federer ze Švýcarska. Ti už se ale s turnajem rozloučili.

ATP Masters Paříž (neděle):

16:00 David Nalbandian - Jo-Wilfried Tsonga (přímý přenos)


Vítězství na turnaji dotovaném částkou 2,270.000 Eur obhajuje David Nalbandian, který se v Paříži představí jako nasazená osmička. V loňském finále porazil unaveného Rafaela Nadala 6:4 a 6:0, když se španělský hráč nestačil zregenerovat po vyčerpávajícím semifinálovém duelu.


Sledujte přímé přenosy z posledního turnaje prestižní tenisové série, který určí definitivní osmičku postupujících do závěrečného podniku sezóny - Turnaje Mistrů, který se koná v čínské Šanghaji a NOVA Sport Vám z tohoto turnaje nabídne všechna utkání v přímých přenosech.

nova-sport.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zlatá Evropská liga: Obě české reprezentace úvod zvládly

Odstartovala skupinová fáze volejbalové Zlaté Evropské ligy. České volejbalistky si na úvod skupiny B poradily s Chorvatkami hladce 3:0 na sety. Mužská reprezentace se s Estonci natrápila o něco víc a rozhodlo se až ve čtvrtém setu. Nakonec si ve skupině C připsala první vítězství 3:1 na sety.

Krátká zpráva

Házená: Plzeň doma zachránila finálovou sérii

Házenkáři Plzně doma zachránili šance na letošní titul mistra ligy. Ve čtvrtém zápase finálové série play-off na domácí půdě v těsném utkání porazili Karvinou 26:25, a tím odvrátili mečbol hostů. Vyrovnaná série 2–2 se rozhodne v Karviné.