Fotbal

Odkopnutý Ramos se hodlá soudit s Tottenhamem

Španělský fotbalový trenér Juande Ramos, který v sobotu skončil na lavičce anglického Tottenhamu Hotspur, požaduje jako odstupné po klubu 7,5 milionu liber (230 milionů korun).

Ramos a jeho poradci požadují 75 procent ze zbytku smlouvy, která kouči zajišťuje příjemnou rentu čtyř milionů liber ročně, a to až do léta roku 2011. Klubu tak hrozí, že bude muset vyplatit celkem 15 milionů liber (465 milionů korun), další odstupné totiž požadují také Ramosovi asistenti Gustavo Poyet a Marcos Alvarez, stejně jako sportovní ředitel Damien Comolli.


Prezident Tottenhamu Daniel Levy rovněž musí vyplatit 5 milionů liber (155 milionů korun) Portsmouthu, odkud přišel zachránit Tottenham v Premier League trenér Harry Redknapp.

Stane se Ramos koučem Hübschmanna, nebo Ujfalušiho?

Juande Ramos ihned po propuštění ze služeb londýnského klubu dostal už druhou nabídku z ukrajinského Šachtaru Doněck. Ten ho oslovil poprvé 10. října, ale tehdy se ještě Ramos rozhodl zůstat v Tottenhamu. O Ramose stojí rovněž Atlético Madrid.


Osobně je španělský trenér rozčarován způsobem vyhazovu z Tottenhamu. Stěžuje si především na přístup starších hráčů a jejich revoltu.

hum, Mediafax / tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události