Fotbal

Alkohol, holky, večírky... Fotbalová hvězda dostane zřejmě padáka

Alkohol, holky, večírky... Fotbalová hvězda dostane zřejmě padáka
Zdroj: oficiální zdroj

Brazilský útočník Adriano flámoval a trenér Interu Milán José Mourinho ho za to nejspíš vyhodí z týmu.

Dny brazilského střelce Adriana v milánském klubu jsou prý znovu sečteny. Jihoamerický fotbalista si podle listu La Stampa vyrazil v neděli na večírek se zraněným krajanem Ronaldinhem, který hraje za konkurenční AC Milán.

Díl první, probdělá noc s Ronaldihnem

Ačkoliv Adriano údajně nepil, tak na pondělním tréninku nebyl schopný po probdělé noci odevzdat maximum, za což ho trenér Mourinho pořádně zpražil. Brazilskému útočníkovi nepomohla ani skutečnost, že v portugalském trenérovi to ještě vřelo po nedělní bezbrankové remíze s Janovem.

Díl druhý, pozdní příchod na trénink

Místo toho, aby se fotbalový rebel poučil, tak druhý den přišel na trénink pro změnu pozdě. Tentokrát ho Mourinho poslal rovnou domů a vyřadil Adriana z nominace na středeční zápas s Fiorentinou. Pro brazilského útočníka to byl druhý pozdní příchod v tomto měsíci.

Znovuzrození? Ale kdeže...

Už to přitom vypadalo, že hvězdný útočník dostal na správnou cestu. Šestadvacetiletý fotbalista musel v loňském roce z Interu kvůli špatné životosprávě odejít. Kvůli alkoholovým eskapádám a častým návštěvám nočních klubů přišel o pověst obávaného střelce a byl poslán na léčení do rodné Brazílie, kde hostoval v Sao Paulu. Ani tam se nevyhnul bujarému nočnímu životu, přesto se dostal zpět do bývalé formy a před sezonou se vrátil do Interu.

"Viděli jsme Adriana, jak zařídil výhru svého týmu v Lize mistrů proti Famagustě a všichni jsme byli šťastní,“ řekl doktor Cunha z kliniky v Sao Paulu, kde se brazilský forvard léčil. V jeho znovuzrození měl prý sehrát hlavní úlohu právě Special One. "Mourinho mu brzy porozuměl jako člověku a zjistil, jak s ním jednat, aby z něho dostal to nejlepší,“ řekl Cunha.

Mourinho selhal v otcovské roli

"Adriano potřebuje někoho, kdo by na něho dohlédnul. Tedy jakéhosi otce, který ho dokáže pokárat, když se nechová správně a pochválit, pokud odvádí dobrou práci," řekl Cunha o Mourinhovi, který byl se svým svěřencem během jeho léčení téměř denně v telefonnickém kontaktu.

Zdroj: oficiální zdroj

"Jsem moc rád, že mu byl schopný Mourinho porozumět tak rychle, protože tady v Brazílii jsme moc hrdí na Adrianovy úspěchy," uzavřel brazilský doktor, který bude muset svůj pohled na fotbalovou modlu zřejmě přehodnotit.

jvl, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události