Fotbal

De la Red si na svůj kolaps vůbec nevzpomíná

De la Red si na svůj kolaps vůbec nevzpomíná
Zdroj: oficiální zdroj

Španělský fotbalista Realu Madrid Rubén De la Red, který ve čtvrtek vyděsil své spoluhráče tím, že omdlel přímo na trávníku, si na tyto chvíle vůbec nevzpomíná.

"Vůbec si ten okamžik nevybavuji. Pamatuji si jen chvíle před tím a pak to, jak jsem se probral na nosítkách," uvedl třiadvacetiletý hráč.

“Byl to pro mě varovný signál“

De la Red zkolaboval už ve 13. minutě pohárového utkání na hřišti Realu Union.  Mladý záložník byl přiveden k vědomí a okamžitě převezen do nemocnice. Po důkladné prohlídce, při které nebyla zjištěna žádná poškození ani další problémy, odcestoval se svým týmem zpět do Madridu. "Bílý balet" nakonec prohrál na půdě třetiligového celku 2:3.Důkladné testy neprokázaly žádné zdravotní potíže a během víkendu se De la Red bude moci vrátit do domácího léčení. V nedělním ligovém utkání proti Almeiře ale hrát ještě nebude. "Volalo mi hodně lidí. Moc jsem ten rozruch nechápal, ovšem teď vidím, že to byl varovný signál. Naštěstí už se cítím dobře a chtěl bych poděkovat všem, kteří se o mě báli a také za přátelské zprávy a vzkazy. Duel s Almeirou budu sledovat v televizi," prohlásil De la Red.

hum, Mediafax / tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události