Stará dáma na domácím hřišti porazila AS Řím

Fotbalisté Juventusu s Pavlem Nedvědem a Zdeňkem Grygerou v sestavě porazili v sobotním zápase AS Řím 2:0.

Oba čeští fotbalisté ale neodehráli celých 90 minut. Grygera hrál do 75. minuty, pak byl střídán. Nedvěd vydržel na trávníku o pět minut déle.

Síť jako první rozvlnil domácí kanonýr Alessandro Del Piero, který se prosadil chvíli před přestávkou. Druhý gól přidal hned na začátku druhého poločasu Marchionnia o zápase bylo rozhodnuto. AS Řím se na nic nezmohl a zaslouženě odjel z Turína s prázdnou. Celek z italské metropole prohloubil svou krizi, prohrál čtvrtý zápas za sebou a propadl se do spodních pater tabulky.

Inter porazil poslední Regginu až brankou v nastavení

Fotbalisté Interu Milán zvítězili nad poslední Regginou na jejím hřišti 3:2 a po dvou bezbrankových remízách opět naplno bodovali. Vítěznou branku však vstřelili až v nastaveném čase. Inter se dostal rychle do vedení, Maiconův gól z úvodu utkání ukončil po 221 minutách čekání úřadujícího italského mistra na branku. O čtvrt hodiny později přidal druhou přesnou trefu po pohledné akci Vieira a utkání se zdálo být rozhodnuté.

Domácí fotbalisté se ale nevzdali a ještě do konce poločasu snížili zásluhou povedené rány kapitána Cozzy. Po přestávce se bojovnost Regginy ještě zvýšila a v 52. minutě vyústila ve vyrovnávající branku. Bod však domácím sebral milánský obránce Cordóba, který v první minutě nastaveného času po odraženém rohovém kopu tvrdou ranou k tyči rozhodl utkání.