Fotbal

Wenger obvinil Stoke z úmyslných faulů

Wenger obvinil Stoke z úmyslných faulů

Trenér Arsenalu Arséne Wenger se pustil do kritiky hráčů Stoke. Ti přehráli jeho tým 2:1, ale také zranili dva klíčové hráče.

"Všichni hráči byli faulováni úmyslně,“ prohlásil sebejistě Wenger, který v utkání se Sunderlandem přišel o kanonýra Adebayora a mladou hvězdu Walcotta. Fotbalisté Stoke prý do utkání vstoupili se záměrem faulovat hvězdy Gunners. "Chcete vidět jejich rentgenové snímky? Faulovat zezadu a ještě úmyslně, to je velká zbabělost,“ zlobil se slavný trenér, který dokázal, že není imunní vůči kritice, která se po nepřesvědčivých výsledcích Arsenalu snáší na jeho hlavu.

Wenger riskuje problémy s fotbalovým svazem

Výroky Arséna Wengera se ale nelíbí anglickému fotbalovému svazu (FA). Ten Wengerovy výroky zkoumá a Francouz by mohl mít určité problémy. Wenger si ale stojí za svým a tvrdí, že rozhodčí mají povinnost hráče chránit. Na druhou stranu ale připouští, že se kvůli jeho výrokům pravděpodobně nic nezmění. "V podstatě ani nejsem překvapený tím, co se stalo. Vím, jak to tu chodí. Řeknu, co si myslím, co jsem viděl a hned jsou z toho problémy,“ uzavřel trenér. "Faulovat zezadu a ještě úmyslně, to je velká zbabělost. Hráči musí mít mnohem větší odvahu hrát, když ví, že je na hřišti někdo, jehož jediný cíl je zranit ho,“ dodal trenér, který hodlá bojovat za potrestání hráčů Stoke City.


Tomu se nelze divit, protože dnes byly potvrzeny prvotní předpoklady - Adebayor bude svému týmu chybět minimálně tři týdny.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události