Sport

Magazín Světový fotbal ve čtvrtek ve 20:00 hodin

Tento týden přináší pravidelný magazín ohlédnutí za zápasy Poháru UEFA Feyenord - CSKA Moskva, Benfica - Galatasaray a Slavia Praha - Aston Villa.

Další kolo se hrálo rovněž v prestižní Lize mistrů. Postup do další fáze turnaje už mají Barcelona, Sporting Lisabon a Juventus.


V Jihoamerické soutěži Copa Sudamericana se hrálo o postup semifinále. Mezi nejlepší čtyřku se nakonec probojovaly týmy Argentinos Juniors, Estudiantes La Plata, Internacional a Guadalajara. Slavný Diego Maradona se stal koučem národního mužstva Argentiny.


Asijská verze Ligy mistrů se už nachází ve finálové fázi. K titulu má zatím lépy vykročeno japonský celek Gamba Osaka, který v prvním utkání přehrál Adelaide United. Lahůdkou bude sestřih z německého turnaje ve stolním fotbalu. A pochopitelně nebude chybět ani tradiční výsledkový servis, stejně jako záběry z vybraných ligových soutěží. Tento týden se podíváme do Ruska, Brazílie, Skotska, Kataru a Nizozemska. Sledujte magazín Světový fotbal na obrazovkách Nova Sport.

Nova Sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události