Fotbal

Dvojník prince Harryho chce být fotbalovým králem střelců

Dvojník prince Harryho chce být fotbalovým králem střelců
Zdroj: oficiální zdroj

V pondělí hattrickem porazil v FA Cupu Wimbledon a už přemýšlel o tom, kdy se ho zase někdo zeptá, zda není princ Harry.

Jaké je to hrát fotbal a stále lidem říkat, že nejste princ Harry? To se zeptejte Matta Harrolda, hráče týmu čtvrté ligy Wycombe Wanderers. "Mnoho lidí si mě s princem Harrym plete, ale já si nemyslím, že jsem mu tak podobný," říká hrdina pondělního zápasu.Už si zahrál i ve filmu

Podobenství Harrolda s britským šlechticem princem Harrym zaujala i filmaře. A tak si fotbalový útočník zahrál v dokumentu právě o princi Harrym a jeho dvojnících. "Už se mi několikrát stalo, že si na mne ukazovali američtí turisté a ptali se "Jste princ Harry?," vypráví s úsměvem a dodává: "Dost často se mi to stává na letišti."


Zdroj: oficiální zdroj


Dokument o dvojnících prince Harryho se vysílal na kanálu History Network v USA a v Anglii a Harrold se u něj velmi pobavil. "Nejdříve jsem si nebyl jistý, zda nabídku přijmu, ale nakonec jsem byl rád, že jsem to udělal. Vidět se v televizi je vždy zajímavé,“ dodal mladý útočník.

Míří za korunou pro krále střelců

Ale filmová kariéra není pro produktivního útočníka prioritou. Raději by se stal hvězdou zelených pažitů a nasadil si korunu pro nejproduktivnějšího střelce ligy. "Věřím ve své schopnosti. Jsem si jistý, že budu i nadále střílet branky a také je připravovat pro spoluhráče. Zatím nejsem se sebou zcela spokojený, ale můj cíl se nemění – chci si nasadit pomyslnou korunu pro krále střelců čtvrté ligy. Navíc máme velkou šanci postoupit do vyšší soutěže, to je také pro mne velkou motivací,“ uvedl Harrold.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události