Hokej

VIDEO: Bouřlivák Duda se na tréninku porval se spoluhráčem

VIDEO: Bouřlivák Duda se na tréninku porval se spoluhráčem
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Hokejový útočník Radek Duda na tréninku zbil spoluhráče Gulaše.

Hokejový rebel a bouřlivák je znám svými zkraty. Zpravidla to však odnáší protihráči nebo vybavení v kabinách soupeřů. Tentokrát tomu ale tak nebylo. Duda vypěnil na tréninku a byla z toho rvačka se spoluhráčem Milanem Gulašem.

Gulaš bude proti Ufě chybět

Celá situace je o to nepříjemnější, že ve středu od 19:30 čeká budějovický Mountfield důležité utkání hokejové Ligy mistrů proti ruské Ufě. A na seznamu zraněných je jediný budějovický hráč. Milan Gulaš. Zda je tomu kvůli potyčce, není známo. Gulašiho oko každopádně zdobí výrazný monokl.

Na jeden z Dudových výbuchů se podívejte zde:


"Mohu potvrdit, že něco mezi oběma zmíněnými proběhlo,“ uvedl pro deník Sport zdroj blízký českobudějovickému klubu. Podle všeho se tak stalo začátkem tohoto týdne. "Nedělal bych z toho ale tragédii. Takové věci se občas stávají.“

Duda přišel o "áčko"

Samotní hráči mlčí a vyjadřovat se k tomu nechce ani kapitán týmu. "Před zápasem k tomu nebudu nic říkat. Zavolejte mi po něm," vzkázal nám Duda. "Nezlobte se, ale nebudu se k tomu vyjadřovat,“ omluvil se Ondřej Veselý. Stanovisko trenéra Ernesta Bokroše se nepodařilo získat. Ten každopádně v důsledku této události odebral Dudovi funkci zástupce kapitána.


Co se vlastně stalo? Na stránkách českobudějovického klubu se vyrojilo hned několik zaručeně pravdivých verzí. Jedna z pravděpodobnějších zní, že se Dudovi nelíbilo, jak si Gulaš počínal při jednom z nácviků, vypěnil a skočil na něj. Oba kohouty pak museli oddělit až spoluhráči.

Dudovy nejznámější výstřelky

- Ještě jako hráč Slavie zavítal do kabiny Liberce, kde napadl Martina Čakajíka. Poté opakovaně lhal, když tvrdil, že v šatně soupeře vůbec nebyl. Z jeho činu ho usvědčil až kamerový záznam.


- Ostrá slovní přestřelka s bratry Nedvědovými, kteří ho ve dvou "srabácky" napadli při pražském derby. Duda se chtěl poté utkat s Petrem Nedvědem tváří v tvář, ten to ale odmítl.


- Rozmíška s bývalým koučem české reprezentace Aloisem Hadamczikem, o kterém Duda prohlásil, že je to nekompetentní "šišla".


- V dresu Českých Budějovic hrubě urážel rodinu kladenského veterána Radka Bělohlava.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události