Fotbal

UEFA zmatkuje, Chrudim touží po vítězství

UEFA zmatkuje, Chrudim touží po vítězství
Zdroj: TN.cz

Futsalisté Chrudimi vyhráli jeden zápas s dvěma různými výsledky.

Nevídaných zmatků se dopustil takový organizační kolos, jakým je fotbalová federace UEFA. Ten je organizátorem futsalového UEFA Cupu a řadu hodin, v podstatě až do čtvrtečního dopoledne se nevědělo, jaký výsledek utkání prvního dne mezi domácím Charleroi a Chrudimí vlastně platí.


Situaci zavinila poslední vteřina utkání, kdy domácí Lucio zasunul míč do sítě. Rozhodčí chvíli váhali, poté branku uznali. Za několik desítek minut zněl ale verdikt jinak, v tiskovém středisku oznámil delegát, že branka již neplatí a souboj tedy skončil 4:2. A hodinu nato oficiální server UEFA oznámil verdikt 5:2, což evropská futsalová média zmátlo, a kolovaly dva různé výsledky. Dnešní definitivní verdikt ale hovoří o tom, že Lucio se radoval zbytečně a platí poměr 4:2

VIDEO: Rozhovor s asistentem trenéra Chrudimi Martinem Brychtou


Nicméně tyto dohady český tým příliš nezaměstnávaly. Chrudim totiž dnes bezpodmínečně musí porazit kazašský Kairat Alma-Ata, pokud chce dál živit naději na postup ze skupiny, z níž jde dál jen vítěz. Utkání začíná v 18:15 hod. a ve videorozhovoru si můžete poslechnout informace asistenta trenéra Martina Brychty o sestavě pro večerní utkání.

Radek Klier, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.