Fotbal

UEFA zmatkuje, Chrudim touží po vítězství

UEFA zmatkuje, Chrudim touží po vítězství
Zdroj: TN.cz

Futsalisté Chrudimi vyhráli jeden zápas s dvěma různými výsledky.

Nevídaných zmatků se dopustil takový organizační kolos, jakým je fotbalová federace UEFA. Ten je organizátorem futsalového UEFA Cupu a řadu hodin, v podstatě až do čtvrtečního dopoledne se nevědělo, jaký výsledek utkání prvního dne mezi domácím Charleroi a Chrudimí vlastně platí.


Situaci zavinila poslední vteřina utkání, kdy domácí Lucio zasunul míč do sítě. Rozhodčí chvíli váhali, poté branku uznali. Za několik desítek minut zněl ale verdikt jinak, v tiskovém středisku oznámil delegát, že branka již neplatí a souboj tedy skončil 4:2. A hodinu nato oficiální server UEFA oznámil verdikt 5:2, což evropská futsalová média zmátlo, a kolovaly dva různé výsledky. Dnešní definitivní verdikt ale hovoří o tom, že Lucio se radoval zbytečně a platí poměr 4:2

VIDEO: Rozhovor s asistentem trenéra Chrudimi Martinem Brychtou


Nicméně tyto dohady český tým příliš nezaměstnávaly. Chrudim totiž dnes bezpodmínečně musí porazit kazašský Kairat Alma-Ata, pokud chce dál živit naději na postup ze skupiny, z níž jde dál jen vítěz. Utkání začíná v 18:15 hod. a ve videorozhovoru si můžete poslechnout informace asistenta trenéra Martina Brychty o sestavě pro večerní utkání.

Radek Klier, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události