Fotbal

Vedení Interu chce poslat útočníka Adriana do "vyhnanství"

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. České přísloví zřejmě nezná fotbalista Interu Milán Adrianu, kterému se asi konečně "podařilo", aby ho vyhodili z týmu.

Začátek sezony vypadal pro Adriana slibně, ale poté kvůli opakovanému porušení životosprávy upadl u trenéra Josého Mourinha v nemilost. Nedávno přišel na trénink ve špatném stavu po probdělé noci na večírku, na další trénink dorazil pozdě a naštvaný kouč ho poslal domů. Když se Adriano v pondělí telefonicky omluvil z přípravy kvůli nemoci, vedení Interu došla trpělivost.

Adrianovi už asi nepomůže spoluhráč Balotelli ani svěcená voda

Už nepomůže zřejmě ani orodování jeho spoluhráče Maria Balotelliho, podle kterého je Adriano fantastický hráč, jenž potřebuje pouze správné vedení. Podle listu Gazzetta dello Sport bude Adriano „nemilosrdně“ prodán do zahraničí. Inter navíc chce, aby hráč měl ve smlouvě, že se může do Itálie vrátit až po roce 2012.


"Nerazzurri" by totiž neradi posílili městského rivala AC Milán, který o Adriana v minulosti také usiloval. Podobně se vedení Interu bude jistě dívat na vábení obránce AS Řím Christiana Panucciho, podle kterého by Adriano Římanům „perfektně zapadnul do týmu.“

Dvě mouchy jednou ranou

Vedení Interu je už prý rozhodnuto, kde Adriano skončí. Italský tým má totiž políčeno na útočníka Atlética Madrid Sergia Agüera, o kterého v minulosti usilovali již milionáři z Manchesteru City. Šéf milánského klubu Massimo Moratti už vyslal podle italského deníku Il Corriere Dello Sport do Madridu zástupce klubu, kteří mají s nabídkou 60 milionů eur přebít všechny „nápadníky“ v boji o španělského reprezentanta. Společně s penězmi by pak měl do Madridu cestova právě Adriano, který by měl být jakýmsi bonusem.


Adriano nemá potíže s vedením Interu poprvé. Loni byl po častých alkoholových eskapádách a častých návštěvách nočních klubů poslán na léčení do rodné Brazílie. Ani tam se nevyhnul bujarému nočnímu životu, přesto se dostal zpět do bývalé formy a před sezonou se vrátil do Itálie.

jvl, AČR
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události