Sport

Magazín Motor Sport na stanici Nova Sport

S magazínem Motor Sport se podíváte za Lewisem Hamiltonem a také do Číny, kde probíhala A1 GP a mnohem více.

V dalším vydání magazínu Motor Sport se dozvíte, jakého přivítání se dočkal nový mistr světa Formule 1 Lewis Hamilton v ústředí stáje McLaren Mercedes ve Wokingu. Můžete se také těšit na A1 GP z Číny, reportáž z Japonské rallye, na které Sebastien Loeb získal rekordní pátý titul mistra světa v rallye a na závěr se vypravíme do Spojených Arabských Emirátů, kde se jela soutěž UAE Desert Challenge.

Premiéru magazínu Motor Sport sledujte v pátek v 18:10 na Nova Sport.

Nova Sport

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.