Fotbal

Grygera se veze se na vlně euforie

Reprezentační zadák Zdeněk Grygera pomohl Juventusu k vítezství nad Janovem gólem a asistencí.

Ve včerejším zápase Juvetusu Turín proti FC Janov (4:1) otevřel skóre obránce Juventusu Zdeněk Grygera, když už v sedmé minutě zakončil po přihrávce od Alessandra Del Pierra.


"Měl jsem radost, že jsem dokázal zužitkovat přihrávku a vstřelit branku. Momentálně jsem spokojený s tím, jak hraju. Co se týče zápasu, nebylo to jen o mě. Celé mužstvo hrálo skvěle, všichni jsme v psychické pohodě,“ prohlásil Grygera po zápase.Teprve druhá trefa

Obránce české fotbalové reprezentace si připsal do statistik teprve druhý gól po více jak roce stráveném v černobílém dresu. Jeho premiérovou trefu v dresu Staré dámy shodou okolností také vsítil do brány Janova. Grygera ovšem neusnul na vavřínech a o dvacet minut později přihrál na další gól Amaurimu.


Janov nakonec prohrál 1:4 a prodloužil sérii neúspěšných zápasů s Juventusem, který porazil naposledy v roce 1991. O výhře 1:0 tehdy rozhodla branka českého útočníka Tomáše Skuhravého.

V Juventusu je spokojený

"V Juventusu jsem velmi štastný a musím za to poděkovat všem hráčům, především Pavlu Nedvědovi, který mi pomáhá nejvíc,“ dodal na závěr ke svému působení v italském velkoklubu Grygera.


Po tomto vítězství se Juventus dostal na úroveň vedoucího Interu Milán, minimálně do víkendu, kdy Inter nastoupí na hřišti desátého Palerma.

jud, rk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události