Sport

Boxer políbil boxera, ten ho sejmul

Boxer políbil boxera, ten ho sejmul
Zdroj: oficiální zdroj

Bizarní úkaz, který v ringu jen tak neuvidíte. Jeden boxer druhého políbil za krk a použil přitom jazyk. Ten asi na jeho lascivní hrátky neměl pomyšlení.

Diváci jsou při boxerských a MMA zápasech zvyklí na ledacos. Tvrdé rány, neokoukané techniky úderů, roztržená obočí a někdy i zlámané kosti. Nelze také opomenout boxerský zápas mezi Evanderem Holyfieldem a Mikem "Zvířetem" Tysonem, kdy prvně jmenovaný přišel o kus svého ucha, když mu ho Tyson ukousl.
Ale co se stalo při zápase mezi boxery Vargasem a Titsworthem, nad tím zůstává rozum stát. Titsworth totiž svého soupeře při zápasu políbil za ucho. Ten si to nenechal líbit a poslal svého soka tvrdým direktem na bradu k zemi.
Rozhodčí za líbaní strhnul body

Neméně kuriozní byla reakce ringového rozhodčího. Ten na kuriózní situaci reagoval stržením bodů pro oba rohovníky. Ten líbající přišel o dva body za nesportovní chování a nepovolené líbání soupeře. Jeho sok přišel o jeden bod za ránu, kterou svému soupeři uštědřil, když rozhodčí oba soupeře rozděloval z klinče. Nikdo se ale Vargasovi za nesportovní úder nemohl divit, když předtím Titsworth cumlal jeho ucho. Dodnes nebylo vysvětleno, proč se americký boxer uchýlil k tak netradiční taktice. Jediné, co je jisté, je, že sklidil posměch celého boxerského světa.

I v kleci se občas dějí divné věci

Podobnou scénu mohli fanoušci spatřit i v Japonsku při zápase MMA K-1. Yoshihiro Nakao chtěl svého soupeře těsně před zápasem znervóznit, a tak ho "líbnul" na tvář. Heath Herring ale na podobné hrátky neměl náladu, a tak svého soupeře ještě před zápasem poslal k zemi. Ten už se nezvednul a zápas se nekonal.Další případ líbání před zápasem se stal v americké organizaci UFC (The Ultimate Fighting Championship), která je nejprestižnější MMA organizací na světě. Dva bojovníci si před zápasem užívali pohled z očí do očí tak intenzivně, až to jeden nevydržel a druhého políbil. Ten se ale nenaštval a namísto tvrdé rány polibek opětoval.

Každopádně jsou tato videa pravděpodobně nejbizarnější věcí, kterou v ringu nebo v kleci kdy uvidíte.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události