Sport

Bryant: Pistons byli žhaví jako pistole

Nic netrvá věčně, ani vítězná šňůra basketbalistů Los Angeles Lakers. Tým kolem Kobeho Bryanta přišel jako poslední v celé NBA po sedmi vítězstvích o neporazitelnost. "Na hruškách" nachytali Lakers basketbalisté Detroitu, kteří zvítězili 106:95.

Semifinalisty minulého ročníku ligy dovedli k výhře autoři 25 bodů Allen Iverson a Rasheed Wallace. "Podali jsme všestranný výkon," hodnotil zápas Iverson, který tým posílil teprve před pěti zápasy, když byl vyměněn za Chaunceyho Billupse, který putoval ve sledovaném "trejdu" opačným směrem do Denveru.

"Začátky jsou vždycky těžké, ale cítili jsme, že to nebude trvat dlouho, než se sehrajeme. Největší problém byl v tom, že já jem úplně jiný typ hráče, než Chauncey. Hraji mnohem agresivněji, když se snažím atakovat koš, takže moji spoluhráči museli pochopit, kde mají stát, abych jim mohl přihrát," uzavřel hvězdný nahrávač, který zaznamenal celkem třetí výhru z pěti zápasů.Bryant: Podali jsme pěkně chladný výkon

Na druhé straně tentokrát Lakers nestačilo ani 29 bodů tradiční střelecké opory Kobeho Bryanta.


"Jsou zřejmě jedním z nejlepších týmů ve východní konferenci. A my jsme se s nimi potkali zrovna ve chvíli, když jejich výkon byl žhavý jako pistole, zatímco ten náš pěkně chladný,"řekl po utkání tahoun Lakers.

Výsledky:

Charlotte - Utah 104:96, Indiana - Philadelphia 92:94, Miami - Washington 97:77, New Jersey - Atlanta 115:108, New York - Oklahoma City 116:106, LA Lakers - Detroit 95:106, Memphis - Milwaukee 96:101 po prodl., New Orleans - Portland 87:82, Dallas - Orlando 100:102, San Antonio - Houston 77:75, Sacramento - Phoenix 95:97 po prodl., Boston - Denver 85:94.

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události