Hokej

Hrůzný pád hokejisty v NHL měl šťastný konec

Hrůzný pád hokejisty v NHL měl šťastný konec
Zdroj: oficiální zdroj

Hokejista Jason Arnott z Nashvillu byl po hrůzostrašně vypadajícím pádu do branky odnesen na nosítkách.

Do konce první třetiny zápasu Nashville – San Jose zbývaly necelé tři vteřiny, když se kapitán domácích Jason Arnott v plné rychlosti řítil na branku soupeře. Těsně před gólmanem Boucherem ho ještě atakoval hostující Joe Pavelski a Arnott nekontrolovatelně vletěl do branky. Z televizních záběrů je vidět, že vůbec neměl čas dát před sebe ruce, aby se při dopadu mohl chránit. Hlavou tak narazil do spodní konstrukce branky.


Arnott zůstal několik minut ležet na ledě a starali se o něj lékaři. Hráči odešli do kabin a první třetinu dohráli po přestávce na začátku druhé části hry. Všichni na tribunách tak sledovali, jak nepříjemný pád nakonec dopadne. Arnott ledovou plochu opustil na nosítkách a údajně stačil krátce zamávat divákům, aby dal najevo, že je v pořádku. Po vyšetření v nemocnici byl ještě v průběhu večera propuštěn domů.


Šťastný konec: Arnott má jen natažené krční svaly


"Arnott bude v pořádku," ujistil novináře i fanoušky kouč Nashvillu Barry Trotz. "Z nemocnice ho pustili ještě před koncem utkání a on se vrátil zpět do haly, aby se mohl převléknout. Vypadá to, že si jenom trošku natáhl krční svaly," dodal Trotz, podle jehož odhadu bude Arnott připraven nastoupit v pátek proti Tampě.


Tentokrát naštěstí hrůzný pád dopadl dobře.

tn.cz / jed
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události