Fotbal

Kincl: Spartě fandím a přeji jí návrat do Ligy mistrů

Fotbalový útočník nováčka Gambrinus ligy Bohemians Praha odpovídal v on-line rozhovoru na otázky čtenářů tn.cz.

V neděli se Marek Kincl podílel gólem na vítězství nad favorizovanou Spartou. Za svůj výkon si vysloužil nominaci do nejlepší jedenáctky 14. kola fotbalové Gambrinus ligy. Úspěch nad letenským týmem byl pro pětatřicetiletého útočníka o to pikantnější, že v rudém dresu dlouho působil. Kotel fanoušků Sparty na to nezapomněl a odměnil jej ovacemi. A to přesto, že v době svého působení neměl na Letné na růžích ustláno.


V našem on-line rozhovoru útočník Bohemians prozradil, jak oslavil se svými spoluhráči výhru nad Spartou. Mimochodem letenskému týmu odmalička fandí a přeje mu rychlý návrat na nejvyšší pozice, včetně účasti v Lize mistrů. Který vstřelený gól v jeho kariéře považuje za nejdůležitější? A jaké cíle má v současné době s Bohemians Praha? 
 

Rozhovor


Zkušený útočník zamířil do týmu nováčka Bohemians Praha na přelomu června a července z rakouského druholigového Schwandorfu. Po zranění lýtka z přípravy se rychle dostal do formy a s šesti přesnými zásahy je nejlepším střelcem svého mužstva. Předtím působil ve slavném Rapidu Vídeň, Zenitu Petrohrad, Spartě a Viktorii Žižkov.


Ve Spartě se Kincl prosadil i přesto, že jej fanoušci neměli příliš v lásce. O to větším zadostiučiněním pro něj bylo, když ve svém posledním zápase v rudém dresu rozhodl v nastavení proti Laziu Řím o postupu letenského celku do další fáze fotbalové Ligy mistrů.

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události