Fotbal

Už žádný Baroš! V sestavě nároďáku chcete Bednáře s Necidem

Reprezentační kouč Petr Rada řeší, jakou základní jedenáctku vyšle na hřiště proti San Marinu. Čtenáři tn.cz mají víceméně jasno.

Od úterního odpoledne jste na našich stránkách měli možnost hlasovat o tom, komu byste dali šanci nastoupit proti papírovému outsiderovi ze San Marina. Zde jsou výsledky.

Gólman:

Daniel Zítka
– Mezi třemi tyčemi by se vám více než Jaroslav Drobný zamlouval brankář Anderlechtu Brusel Daniel Zítka, který se stal absolutním vítězem ankety. A je to pochopitelné – Zítka nastoupil už proti Slovinsku a rozhodně nezklamal. Ba naopak.

Obrana:

Marek Jankulovski
– Jak je vidno, levou stranu obrany má předplacenou nejen u trenéra Petra Rady, ale i u vás - u fanoušků. Jankulovski odvádí spolehlivou práci vzadu, navíc dokáže přesně a tvrdě vystřelit. V sestavě chybět určitě nebude.

Michal Kadlec
– K reprezentační výpravě se připojil až dodatečně, když nahradil zraněného Jaroslava Plašila. Z toho se dá usuzovat, že zápas začne pouze na lavičce. Podle vás je to ale chyba. Kadlece byste v obranné čtveřici viděli po Jankulovskim vůbec nejradši.

Tomáš Ujfaluši
– Ve vašem hlasování skončil jen těsně před Zdeňkem Pospěchem. Jeho pozice je však poměrně pevná. I když se občas dopustí hrůzostrašné minely, obrana nároďáku na něm dlouhodobě stojí. A stát bude i proti San Marinu.

Zdeněk Grygera
– V Juventusu se mu daří, pějí na něj ódy ze všech stran. Kdyby zůstal jen na lavičce náhradníků, bylo by to laškování s osudem…


Zdroj: TN.cz

Záloha:

Libor Sionko – Kdysi na něj fanoušci pohlíželi s despektem - sparťanský rychlík občas “spálil“, co mohl. Dnes je ovšem situace diametrálně odlišná. Sionko platí za stabilního člena reprezentačního kádru, který na hřišti nechá vždy stoprocentní výkon. Jeho nasazení a vytrvalost by podle vás mohlo být to, co by poslalo hráče San Marina do kolen. 

Jan Polák
– V záložní řadě byste rádi viděli i nesmlouvavého Jana Poláka. Bijec s prudkou ránou v noze má podle vás dostat přednost před mladoboleslavským Janem Rajnochem, který v anketě skončil o dost  za ním.

Radek Šírl
– Neokoukaný expres z ruského Petrohradu je dalším hráčem, kterého by většina z vás poslala do středu pole. Dá si říct také trenér Rada?

David Jarolím
– Bundesligový buldok se vybrané společnosti dostal opravdu jen o prsa. Na záda mu dýchal Radoslav Kováč, jenž dostal jen o sedm hlasů méně než on! Možná rozhodlo to, že je Jarolím přece jen o něco ofenzivnější typ hráče.

Útok:

Tomáš Necid
– Pokud vzal Rada talentovaného Necida do mužstva jen proto, aby si odškrtl první reprezentační nominaci, je to vrchol alibismu. Alespoň si to myslí drtivá většina z vás. Slávistický střelec má fazónu a kdy jindy ho vyzkoušet, než proti poloamatérům ze San Marina…

Roman Bednář
– I když si on sám myslí možná opak, v anglické Premier League momentálně nikterak nezáří. Mezi Radovy vyvolené se dostal až poté, co mužstvo opustil zraněný útočník Baníku Václav Svěrkoš. Přesto jste přesvědčení, že Bednář má mužstvu co nabídnout. V anketě skončil daleko před Milanem Barošem i Martinem Feninem…

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události