Fotbal

Je libo polibek od rozhodčího? Hrajte fotbal v Argentině

VIDEO: Při zápase jihoamerického poháru nejprve rozhodčí jednoho z hráčů vyloučil, pak se s ním polibkem usmířil.

Zápas mezi argentinskými kluby Estudiantes a Argentinos Juniors byl odvetným utkáním, ve kterém šlo o postup do finále poháru Jižní Ameriky. První zápas skončil remízou 1:1, a proto není divu, že oba týmy byly pořádně vyhecované.

Ve druhé půli se začalo červenit

V poločase se šlo do kabin za stavu 0:0, domácí však po pauze přidali a v 63. minutě šli do vedení po hlavičce Calderona. Hosté se vrhli do boje a na hřišti se přitvrdilo. Není divu, že deset minut před koncem byl po ostrém zákroku vyloučen hostující Quiroga. Tým Argentinos Juniors se však ani v deseti nevzdal a bojoval. Když už se blížil samotný konec zápasu, hosté rozjížděli jednu z posledních akcí. Hráč Estudiantes Braňa ale nechtěl nic riskovat a u půlící čáry fauloval.


Rozhodčí neváhal ani vteřinu. Foukl do píšťalky, sáhl do kapsy a vytáhl červenou kartu. Braňa byl evidentně překvapený a hrál usměvavé neviňátko. Rozhodčí na jeho hru přistoupil a šel "malého nezbedu" po maminkovsku utěšit. A jak utěšují maminky zlobivá děťátka? Přece pusinkou a pohlazením.

Líbá se i v bojových sportech

Polibek rozhodčího směrem k hráči asi nebyl žádným strategickým tahem ze strany sudího, ale v bojových sportech udělají hráči cokoli, aby soupeře rozhodili. A líbání je jeden ze způsobů, který zaručeně naštve každého zápasníka.

Podívejte se, co se stalo při zápase mezi boxery Vargasem a Titsworthem. Po polibku na ucho přišel nekompromisní úder na bradu, který poslal líbajícího k zemi.


Něco podobného se stalo i před jedním ze zápasů v kleci. Yoshihiro Nakao chtěl svého soupeře těsně před zápasem znervóznit. Když na sebe oba borci koukali z několika centimetrů, Nakao svému soupeři "vlepil hubana". Heath Herring ale na podobné hrátky neměl náladu a svého soupeře poslal k zemi. Ten už nebyl schopen žádného boje a zápas se nekonal.jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události