Sport

Britský boxer obchodoval s drogami

Britský boxer obchodoval s drogami
Zdroj: oficiální zdroj

Policie provedla razii v domě Bradleyho Saunderse a na jeho zahradě našla kokain v hodnotě 304 000 Kč.

Boxeři bývají pěkná kvítka. Toto tvrzení potvrzuje i Bradley Saunders, který reprezentoval Velkou Británii na olympijských hrách v Pekingu. Podle policie totiž obchodoval s kokainem, kterého na zahradě měl za 12 tisíc liber.

Někdo ho prásknul

Jak policie na Saunderse přišla? Někdo jí dal anonymní typ. Policie poté tip prověřila a vyrazila do domu britského šampiona, který sdílí s přítelkyní Stephanie Elliott a jejich dvouletým synem.
Policejní pes poté na zahradě vyčmuchal nádobu, ve které bylo ukryto přes 300 gramů kokainu, který je ve Velké Británii zařazen do skupiny A, tedy mezi nejtvrdší drogy. "Viděl jsem policii jít do Saundersova domu. Bylo to ve dne, takže to vidělo mnoho dalších sousedů, jak jdou do dumu s policejním psem. Celé sousedství teď nemluví o ničem jiném," uvedl jeden ze sousedů, který si nepřál být jmenován.


Bradley Saunders i jeho přítelkyně byli předvedeni na policejní stanici, kde včera vypovídali. Podle dostupných informací ale byli dnes propuštěni na kauci.

Kdo je Bradley Saunders?

Bradley Saunder je britský boxer, který je členem klubu South Durham Amateur Boxing Club. Boxu se věnuje od sedmi let a na hrách v Pekingu patřil Saunders v kategorii do 64 kg ke kandidátům na zlato, vypadl však už v druhém kole s Francouzem Alexisem Vastinem. Nyní se rozmýšlí, zda se zúčastní olympijských her v Londýně v roce 2012, nebo zda se stane profesionálem.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události