Motorsport

Montoya: Do F1 se nevrátím, ani kdybych dostal nabídku z McLarenu nebo Ferrari

VIDEO: Manažeři z F1 chtějí dostat Juana Pabla Montoyu zpět do prestižního seriálu. Kolumbijec však lákavé nabídky odmítá.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že o bývalého pilota formule 1 Juana Pabla Montoyu má zájem italská stáj Toro Rosso. Teď se ukázalo, že tým majitele firmy Red Bull Dietricha Mateschitze není zdaleka jediným, který chce kolumbijského jezdce zaměstnat.

Do F1 Montoya nepůjde, ačkoliv se mu v NASCAR nedaří

"Pořád o mě mají zájem, ale já jsem ty nabídky odmítl. A když říkají, že chtějí moje telefonní číslo, aby si se mnou popovídali, tak odpovídám, že jestli to je kvůli návratu do formule 1, tak ať mě neobtěžují, protože nemám zájem," řekl pro agenturu EFE Montoya. "Nerozmyslel bych si to, ani kdyby mi zavolali z McLarenu nebo Ferrari," řekl kolumbijský pilot, který opustil prestižní seriál v roce 2006 uprostřed sezony.

Podívejte se, jak Montoya válel v F1

"V NASCAR jsem velmi spokojený. Navíc se mně i mé rodině v USA líbí a abych řekl pravdu, tak jsem na návrat do F1 nikdy ani nepomyslel," dodal třiatřicelitý pilot, který je v průběžném hodnocení amerického seriálu okruhových závodů až na 25. místě. Kolumbijskému jezdci, který ve formuli 1 bojoval o přední příčky, to však vůbec nevadí. "Odborníci a lidé, kteří se pohybují v NASCAR, si myslí, že mám na to, abych se prosadil," dodal Montoya.

Podívejte se, na Montoyovu hrůzostrašnou nehodu v NASCAR:

"Uvědomuji si, že je to pro moje fanoušky teď docela těžké, ale jsem si jistý, že až začnu vyhrávat, tak se všechno změní a příznivci, kteří mě kritizují za odchod z formule 1, začnou sledovat NASCAR a budou mi znovu fandit,“ uzavřel bývalý pilot stáje BMW a McLaren.

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Motorsport

Důležité Události