Sport

Novým asistentem trenéra Tampy Bay se stal Mike Sullivan

Mike Sullivan se stal asistentem trenéra Ricka Toccheta, hlavního kouče celku zámořské NHL Tampa Bay Lightning. Sullivan se tak vrací do míst, kde již v minulosti působil. S hlavním koučem Rickem Tocchetem by měl vytvořit velice silné trenérské duo. Dosavadní asistent trenéra Cap Raeder se posune do pozice trenéra brankářů.

Mike Sullivan se stal asistentem trenéra Ricka Toccheta, hlavního kouče celku zámořské NHL Tampa Bay Lightning. Sullivan se tak vrací do míst, kde již v minulosti působil. S hlavním koučem Rickem Tocchetem by měl vytvořit velice silné trenérské duo. Dosavadní asistent trenéra Cap Raeder se posune do pozice trenéra brankářů.

abendblatt.de
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.