Fotbal

Kaká do Manchesteru City? Je to možné

V Premier League se v zimě chystá velký přestupový kolotoč. Nejaktivnější by měli být šejkové ze Spojených arabských emirátů.

Právě ti si v létě koupili drahou “hračku“, tradiční anglický klub Manchester City. Prakticky ihned do něj přivedli brazilského kouzelníka Robinha a určitě by posilovali i dál, kdyby se nezavřelo přestupové okno. Koho přivedou v zimě?

Kaká je v kontaktu s Robinhem

Buffon, Ronaldo, Cannavaro, Messi či Van Nistelrooij - to je krátký výčet těch, o kterých Citizens vykřikovali, že je zlákají do svých řad. Jenže u všech těchto jmen se jedná pouze u utopii, čehož si jsou dobře vědomi i v Manchesteru. Proto se zřejmě naplno zaměří na získání jiného fotbalisty, tvůrce hry milánského AC, Brazilce Kaká. A je možné, že ho skutečně získají.


I když to totiž Kaká veřejně nepřizná, v italské metropoli už není tak spokojený, jako býval kdysi. A to hlavně kvůli tomu, že Milán chybí v Lize mistrů. "Premier League se mi hodně líbí. Je to velmi náročná soutěž a je tam spousta skvělých hráčů a týmů, takže si myslím, že je to nejlepší liga na světě. Jednou bych si tam určitě moc rád zahrál," poznamenal Kaká. Ten také potvrdil, že je ve stálém kontaktu s krajany Robinhem a Elanem, kteří patří právě do družiny trenéra Marka Hughese…


Problémem by pro Manchester nemusela být ani cena technického záložníka. Na zimní přestupy si totiž ve své kasičce vyřadil částku 200 milionů liber (zhruba šest miliard korun).

Bendtner do Spartaku Moskva?

To londýnský Arsenal by posílení potřeboval také, jenže zatím se v klubu mluví hlavně o odchodech. Vyhazov hrozí dnes již bývalému kapitánovi Williamu Gallasovi, ale také dánskému střelci Nicklasi Bendtnerovi. Ten by podle informací listu Daily Telepraph měl zamířit do ruského Spartaku Moskva.


Vedení ruského klubu jako kdyby reagovalo na slova Radoslava Kováče v rozhovoru pro tn.cz
, a rozhodlo se do týmu napumpovat novou krev. Za Bendtnera nabízí téměř 150 milionů korun a s útočníkem je na podmínkách smlouvy už prakticky dohodnuté. V úvahu připadá také šestiměsíční hostování.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události