Fotbal

Střelba na fotbalovém stadionu v Argentině. Odnesli to tři fanoušci.

VIDEO: Násilí na jihoamerických fotbalových stadionech zdaleka nekončí. Při utkání druhé argentinské ligy byl vážně postřelen jeden fanoušek a další dva utrpěli lehká zranění.

Nepokoje se odehrály během utkání druhé argentinské ligy mezi týmy Belgrano Córdoba a Tiro Federal. Přímo na tribuně byli postřeleni tři fanoušci, nejhůře je na tom třicetiletý Ismael Córdoba, který byl ve vážném stavu převezen do nemocnice. Útočník ho zasáhl celkem dvakrát do oblasti hrudníku a břicha.

Podívejte se, co dokáží argentinští fanoušci Belgrana:

"Má poranění bránice, jater, tenkého střeva a ledvin. Jeho stav je velmi vážný, hrozí mu kolaps celého organismu," uvádí se v nemocniční zprávě. Dalším zraněným je jednadvacetiletý Fernando Liendo, který zůstal v nemocnici s prostřelenou rukou. Propuštěn už byl osmadvacetiletý Damián Gómez, jemuž lékaři vyndali kulku z pravé nohy.


Komisař utkání Jerome Gonzalez, který byl odpovědný za provoz, řekl, že střety, k nimž došlo, nemohl klub nijak řešit. Několik problémových fanoušků totiž zadržela argentinská policie těsně před začátkem utkání.

jvl, Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události