Fotbal

Brankář polské reprezentace je cizoložník. Fanoušci mu vyhrožují smrtí!

Brankář polské reprezentace je cizoložník. Fanoušci mu vyhrožují smrtí!
Zdroj: oficiální zdroj

Polský brankář skotského Celtiku Glasgow Artur Boruc prožívá velmi nešťastné období. Ještě ani neutichla kritika, která se snášela na hlavu fotbalistů Celtiku po prohře v Lize mistrů 1:2 na hřišti Aalborgu a polský gólman musí řešit další problém.

Osmadvaceletý brankář si zahrává s ohněm nebo spíš s přísně katolickými polskými fanoušky. Zatímco jeho žena Kasia utekla se synem Alexem do Polska, kde chce požádat o rozvod, tak její manžel využil příležitosti volného domu a pozval si do své rezidence cizí ženu, se kterou se podle dostupných informací opíjel v baru. Na odezvu, které se objevila na internetu, nemusel dlouho čekat. “Smrt pro oba,” přeje si jeden z fanoušků. “Pan Boruc si měl dávat velký pozor, až se bude procházet ulicemi Waršavy,” vyhrožuje další fanoušek.

Cizí žena není až zase tak cizí

Tajemnou ženou je svobodná matka Sara Manneiová, se kterou Boruc žije už čtyři měsíce v luxusním domě v Glasgow. "Boruc má právo dělat si co chce, ale nemá právo na to, aby se dopouštěl cizoložství," kárá gólmana další z diskutujících. Mladá matka, která je označována za rozvracečku vztahů si však nenechává nic líbit. "Jak mě můžete soudit, aniž byste mě znali? Žijeme spolu s Arturem už nějakou dobu a jsme spolu štastni," dodala.

Boruc, náboženský rebel

Polský katolík Boruc se na toto téma nevyjadřoval a raději odvedl řeč k věčnému tématu, kterým jsou gesta, jimiž dráždí fanoušky konkurenčního protestantského klubu Glasgow Rangers, tradičního rivala Celticu. Na dotaz, jestli se domnívá, zda jeho projevy katolicismu nejsou někdy za hranou, vzhledem k současným  klimatickým ve Skotsku, Boruc jen pokrčil rameny.

Podívejte se, co s fanoušky Glasgow dělá, když se Artur Boruc pokřižuje před zápasem:

"Někteří hráči nosí pod dresem trika s nápisem, který říká "Vyhraji pro Ježíše", já se křižuji," zněla lakonická odpověď polského brankáře, kterému byl dočasně odňat reprezentační dres kvůli pitce v baru, kde jej vyfotili všudypřítomní bulvární fotografové.

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události